Dorota Gardias napisała oficjalne oświadczenie. Wiadomo, w jakim jest stanie

Autor Alicja Guz - 3 Października 2020
TVN, Dorota GardiasŹródło: Instagram, Dorota Gardias

TVN wydał oficjalne oświadczenie dotyczące choroby Doroty Gardias. Stacja zapewnia, że żadna z osób mających kontakt z pogodynką zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 nie ma objawów choroby. Również Dorota Gardias postanowiła w mediach społecznościowych poinformować fanów o swoim stanie zdrowia. "Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej" pisze znana pogodynka.

TVN wydał oświadczenie

TVN przedstawił swoje stanowisko w sprawie Doroty Gardias, która zachorowała na COVID-19. "Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu" przekazała stacja TVN.

Dzisiaj grzeje:
1. TVP podpisała porozumienie z Episkopatem. Szykuje się druga Telewizja Trwam?
2. Nowy program 1500 plus. Już wiemy, kto dostanie pieniądze. Może należą się i tobie
3. Sensacyjne wydarzenia na Pradze. Było naprawdę niebezpiecznie

Reżim sanitarny w TVN-ie

Stacja TVN w komunikacie podkreśliła, że wszystkich pracowników obowiązuje reżim sanitarny. "W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają. Jednocześnie informujemy, że wszystkich pracowników naszej firmy obowiązuje wzmożony reżim sanitarny, polityka zachowania dystansu, noszenie maseczek oraz system pracy zmianowej (podział na grupy i strefy)" wyjaśniono w komunikacie.

Gwiazda TVN chora na COVID-19

Dorota Gardias sama potwierdziła informację o swojej chorobie. W mediach społecznościowych opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym odnosi się do pogłosek dotyczących jej stanu zdrowia. "Dzień dobry wszystkim. W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji" rozpoczęła swój wpis na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzień dobry wszystkim ???? W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie ???????? to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna ????????????. Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID ... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze ???????? Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! DG #bedziedobrze #pozytywnemyślenie #damyrade

Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

Rodzice mają już dość. Chcą złapać sprawcę, wyznaczyli wielką nagrodęRodzice mają już dość. Chcą złapać sprawcę, wyznaczyli wielką nagrodęCzytaj dalej

Dorota Gardias w szpitalu

Dorota Gardias potwierdziła, że stwierdzono u niej zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. "Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID ... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek" napisała Gardias.

Córka gwiazdy również jest chora

Jak przekazała Dorota Gardias, jej leczenie przynosi efekty. Co więcej, gwiazda przekazała, że również jej córka choruje na COVID-19. "Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze" poinformowała Gardias. We wpisie gwiazdy nie zabrakło również pozdrowień dla wiernych fanów. "Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy!" zakończyła gwiazda TVN.

Koronawirus bardzo niebezpieczny nie tylko dla seniorów. Zmarł 36-latek z WarszawyKoronawirus bardzo niebezpieczny nie tylko dla seniorów. Zmarł 36-latek z WarszawyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych? Rzecznik rządu zabrał głos w sprawie, sytuacja jest jasna
  2. Opuszczony salon samochodowy a w środku same perełki. Widok zachwyci niejednego sympatyka motoryzacji
  3. Nikt nie wiedział, co się dzieje z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Media właśnie ujawniły, do końca życia będzie cierpieć
  4. Policja poszukuje tego mężczyzny. Nie uwierzycie, co ma na sumieniu
  5. Warszawa zagrożona, Ministerstwo Zdrowia potwierdza
  6. Trump skrywał prawdę o Covid-19. Na jaw wyszły ukrywane informacje
Tragiczny wypadek na Mazowszu, porażające szczegóły. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitaluTragiczny wypadek na Mazowszu, porażające szczegóły. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitaluCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News