Drzewo wisi nad siecią trakcyjną. Tramwaje nie kurusją. Bardzo duże utrudnienia po wichurze

Autor Karolina Kraushar - 26 Sierpnia 2020
Tramwaje nie kursująŹródło: Pixabay

Tramwaje nie kursują w rejonie zespołu przystankowego Szpital Bielański. Na sieć trakcyjną przy ulicy Marymonckiej przewróciło się drzewo. Na miejscu trwają prace strażaków, którzy wycinają konary zalegające na sieci trakcyjnej. Tramwaje linii 6 i 17 nie kursują.

Tramwaje nie kursują

Tramwaje nie kursują od godziny 16.47. Wtedy na sieć trakcyjna przechyliło się drzewo, które uniemożliwiło przejazd pojazdom. Na miejscu trwają prace strażaków, którzy wycinają zalegające gałęzie. Tramwaje linii 6 oraz 17 mogą być kierowane na trasy objazdowe.

Dzisiaj grzeje:
1. Uważajcie na swoje dzieci. Przed chwilą wydano pilne ostrzeżenie. Skutki mogą być tragiczne
2. 500 plus nie działa. Rząd wyda setki tysięcy na badanie Polaków

Trwają prace naprawcze

Jak przekazał nam Maciej Dutkiewicz - rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich, kursy tramwajów w ciągu kilku minut powinny wrócić do normy. - Wycinka drzew zajmie strażakom zapewne kilkanaście minut, natomiast później trzeba sprawdzić, czy sieć trakcyjna nie została uszkodzona. Jeśli nie, utrudnienia szybko się zakończą - poinformował Maciej Dutkiewicz.

Tragiczny wypadek na torach, nie żyje człowiek. Ogromne utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei MazowieckichTragiczny wypadek na torach, nie żyje człowiek. Ogromne utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei MazowieckichCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Plus zaskoczy tysiące klientek i klientów SMS-em. Niezwykła propozycja, może dotyczyć także ciebie
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych
  4. Zakaz handlu w niedziele powinien zostać zniesiony? Co sądzicie?
  5. Nowy "gang" w Biedronce, sklep rusza z kolejną akcją. Wielu klientów czekało na ten moment
  6. Nie żyje polski polityk. Media obiegła tragiczna wiadomość
Jechał pod prąd, wbił się w rondo. Alkomat dawno nie pokazał takiego wynikuJechał pod prąd, wbił się w rondo. Alkomat dawno nie pokazał takiego wynikuCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News