Tragiczny wypadek w Piastowie. Nie żyje 21-latka, cztery osoby są ranne

Autor Mateusz Dolak - 17 Kwietnia 2021
Źródło: wawainfo

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z aleją Krakowską w Piastowie. Dwa samochody zderzyły się tuż obok jednostki straży pożarnej. Na miejscu zginęła 21-letnia kobieta. Cztery osoby trafiły do szpitala. Skrzyżowanie było zablokowane przez kilka godzin.

Tragiczny wypadek w Piastowie

Do wypadku doszło w piątek późnym wieczorem.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen passat poruszał się w kierunku Warszawy. Natomiast, osobowe audi jechało w przeciwnym kierunku. Na skrzyżowaniu audi skręcało w aleję Krakowską. Wówczas doszło do zderzenia - powiedziała Karolina Kańka z policji w Pruszkowie.

Na miejscu zginęła 21-letnia kobieta, która była pasażerką audi. Oprócz niej, w samochodzie podróżowały jeszcze trzy osoby. Wszystkie zostały zabrane do szpitala.

Do szpitala trafiła też jedna osoba z volkswagena. Policja podała, że passatem jechały trzy osoby.

Śmiertelny wypadek w Piastowie

Mężczyzna podpalił się na ulicy. Nie żyjeMężczyzna podpalił się na ulicy. Nie żyjeCzytaj dalej

W akcji prokurator, policja i strażacy

- Okoliczności tego zdarzenia i jego przyczyny będą ustalane podczas śledztwa - dodała rzecznik. W ustaleniu jak doszło do wypadku na pewno pomoże kamera monitoringu, która jest zainstalowana nad skrzyżowaniem.

Na miejscu oprócz policjantów były dwa zastępy straży pożarnej i prokurator. - Prokurator wykonywał swoje czynności wraz z policjantami. Nikt nie został zatrzymany. Kierowcy zostali poddani badaniu trzeźwości, byli trzeźwi. Po wypadku jeden z nich został przewieziony na komisariat na badanie krwi - wymieniła Kańka.

Śmiertelny wypadek w Piastowie

Siła uderzenia była tak duża, że samochody wpadły na chodnik. W volkswagenie cały przód został zniszczony, a w samochodzie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce musieli pomagać wydostać się poszkodowanym.

Skrzyżowanie było zablokowane przez kilka godzin.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne: wawainfo.pl

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News