Tragiczny wypadek na Mazowszu. Nie żyje motocyklista

Autor Alicja Guz - 28 Maja 2020
Wypadek w Ożarowie MazowieckimŹródło: policja

Do poważnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Strzykulskiej i Partyzantów w Ożarowie Mazowieckim. Samochód osobowy zderzył się z motocyklistą. Kierujący motocyklem zginął na miejscu.

Zderzenie samochodu osobowego z motocyklistą

W Ożarowie Mazowieckim na skrzyżowaniu ulic Strzykulskiej i Partyzantów doszło do poważnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklistą. - W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierowca motocykla. Kierującemu samochodem osobowym nic się nie stało - informuje kpt. Kazimierz Jaworski z PSP Błonie.

Dzisiaj grzeje:
1. Kolejny martwy przepis w Warszawie. Kierowcy nie przestrzegają ograniczenia na Trasie Łazienkowskiej
2. W Sejmie przeszła bardzo ważna ustawa. W ostatniej chwili wprowadzono niezwykle istotną poprawkę

Utrudnienia

Na miejscu działania prowadzi policja. Ulica Strzykulska jest zablokowana. W związku z wypadkiem trasę zmienił również autobus linii 743. "Z powodu zablokowanego przejazdu na ul. Strzykulskiej w Ożarowie Maz. autobusy linii 743 zostały skierowane na trasę objazdową w obu kierunkach: … – Sochaczewska – Świerkowa – Poznańska – … z pominięciem przystanków: Wieruchów 01 (kier. Wolica k. Płochocina), Orzechowa, Strzykuły, Piotrkówek Mały, Partyzantów. Możliwe są opóźnienia w kursowaniu autobusów linii" czytamy w informacji na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Odkryto kolejne ognisko koronawirusa w szpitalu w Warszawie. Nowe zakażenia w stolicyOdkryto kolejne ognisko koronawirusa w szpitalu w Warszawie. Nowe zakażenia w stolicyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. | wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Tym razem w kościele, pilny apel do wiernych
  2. Z ostatniej chwili. Piłka nożna we Włoszech wraca. Podano ostateczną datę wznowienia Serie A
  3. Maseczki całkowicie nie znikną. Rząd przekazał kiedy musisz ją nosić na ulicy
  4. Rusza remont ulicy Górczewskiej. Będą utrudnienia dla kierowców
  5. Wysoka wygrana lotto w Warszawie. Wiemy gdzie padła
  6. Przedziwne kartki nagle pojawiły się na polskich cmentarzach. Zaskakujący komunikat, o co chodzi?
Dlaczego zdejmujemy maseczki właśnie teraz? Szumowski tłumaczy się z decyzjiDlaczego zdejmujemy maseczki właśnie teraz? Szumowski tłumaczy się z decyzjiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News