Wystarczyła sekunda, mężczyzna nie żyje. Tragedia na Mazowszu

Autor Alicja Guz - 21 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Wikipedia, By Lowdown - Own work, CC BY-SA 3.0

Wypadek na Mazowszu. Przed godziną 13 w miejscowości Grochówka w powiecie siedleckim doszło do poważnego wypadku. Na drodze krajowej numer 2 samochód osoby zderzył się z motorowerem. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Niestety, w wyniku obrażeń kierujący motorowerem poniósł śmierć na miejscu. Przez kilka godzin droga krajowa numer 2 była całkowicie zablokowana.

Tragiczny wypadek motorowerzysty

W miejscowości Grochówka w powiecie siedleckim na drodze krajowej numer 2 doszło do poważnego wypadku. - Przed godziną 13 doszło do zderzenia Opla Combo i motoroweru - poinformowała kom. Agnieszka Świerczewska z siedleckiej policji. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że motorowerzysta wymusił pierwszeństwo i doszło do zderzenia obu pojazdów - dodała policjantka.

Dzisiaj grzeje:
1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
2. Kobieta pokazała sąsiadom swój paragon ze sklepu. W sieci zawrzało
3. Blisko 76 tys. Polaków dostanie ekstra pieniądze od ZUS. Niektórzy nawet po 12 786 zł

W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł motorowerzysta, którego tożsamości policja jeszcze nie ustaliła. Kierujący samochodem osobowym to 23-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego. Jak podaje policja, w chwili wypadku był on trzeźwy.

Utrudnienia na DK2 związane z wypadkiem

Wypadek na drodze krajowej numer 2 spowodował liczne utrudnienia dla innych kierowców. Trasa DK2 była całkowicie zablokowana, a policjanci kierowali inne auta na objazdy. Później wprowadzono również ruch wahadłowy.

Ręce opadają, ludzie oburzeni. Wszystko w centrum Warszawy, na środku popularnego miejscaRęce opadają, ludzie oburzeni. Wszystko w centrum Warszawy, na środku popularnego miejscaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZUS rusza na kontrole. Urzędnicy będą prześwietlać każdego, kto skorzystał z rządowej pomocy
  2. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość
  3. Mężczyzna na oczach wszystkich wspiął się na gzyms hotelu. Akcja policji
  4. Ujawniono gdzie będzie pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego. Znamy datę
  5. Pilne ostrzeżenie policji. Możecie stracić dobytek życia
  6. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych
Monika Jaruzelska ujawniła swój majątek. Stołeczna radna jest milionerkąMonika Jaruzelska ujawniła swój majątek. Stołeczna radna jest milionerkąCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News