Zerwany dach zabił mu żonę i córki. Po miesiącach on i rodzina przerywają milczenie

Autor Julian Bakuła - 22 Maja 2020
Tragedia w Bukowinie TatrzańskiejŹródło: OSP Bukowina Tatrzańska

Mężczyzna, który stracił rodzinę w wyniku tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej, po miesiącach zgodził się porozmawiać o tragicznym wypadku wypadku. Oprócz niego, o wydarzeniach z lutego opowiedzieli: przyjaciel rodziny oraz babcia. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej

Na Wawa Info pisaliśmy o strasznym wypadku, który zdarzył się 10 lutego w Bukowinie Tatrzańskiej. Rodzina z Warszawy, która zdecydowała się na wypoczynek w Tatrach, stała się ofiarą tragicznych okoliczności. Wiał silny wiatr, będący wynikiem huraganu Ciara. Podmuch wiatru zerwał dach wypożyczalni narciarskiej, w pobliżu której się znajdowali. Dach spadł na członków rodziny. Matka trójki dzieci wraz z młodszą córką zginęły na miejscu, mimo prób reanimacji. Starsza córka zmarła w szpitalu. Przeżył tylko ojciec (pan Paweł) i jego syn. 18 lutego odbył się pogrzeb.

Dzisiaj grzeje:
1. Pożar w Markach, spłonęły dwa domy i garaże. Z żywiołem walczyło 30 strażaków
2. Magdalena Ogórek zabrała głos w sprawie swojej wypłaty. Przy okazji uderzyła w jednego z kandydatów

"Pięknie śpiewała"

O tragicznie zmarłych córkach i jej matce opowiadają przyjaciele i rodzina. Dotarł do nich program Uwaga!: "15-letnia Klara i 21-letnia Wiktoria były bardzo lubianymi, wesołymi dziewczynami." - Wiktoria była dla mnie jak siostra - cytuje słowa przyjaciółki artykuł na portalu programu - Uśmiech nigdy nie schodził jej z twarzy, nawet gdy spała. Z kolei babcia, Zofia, opowiedziała reporterom o młodszej wnuczce, Klarze - Pięknie śpiewała, jej głos rozchodził się po całym domu. Bardzo tego teraz brakuje - powiedziała.

Dach spadł na ziemię

Jak donosi Uwaga!, rodzinie towarzyszył także przyjaciel, Igor. Lecący dach otarł się o jego głowę. W ostatniej chwili padł na ziemię. O mały włos nie stał się kolejną ofiarą tragedii. To on wspiera ojca rodziny tuż po tragicznym wypadku. - Starałem się Pawła odciągnąć, żeby tego nie widział. Tego widoku nie da się zapomnieć - powiedział w programie. Śledczy dopiero ustalają, kto jest odpowiedzialny za śmierć trzech osób. - Cały czas wydaje mi się, że to zły sen - mówił pan Paweł, który stracił w wypadku żonę i dwie córki.

Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantannąPilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantannąCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ronaldo pogrążony w żałobie. Nie żyje wybitny trener, który stworzył legendę. Poruszające słowa napastnika
  2. Uwaga na przymrozki w nocy. IMGW wydało alert dla Mazowsza
  3. Uwaga na przymrozki w nocy. IMGW wydało alert dla Mazowsza
  4. Duży pożar w pobliżu schroniska dla zwierząt. Płomienie na kilka metrów [GALERIA]
  5. Pirat z BMW może być skazany na dożywocie. Nagły zwrot w sprawie tragedii na przejściu
  6. Wiadomości TVP nie zwalniają tempa. Rodzina Tusków i Komorowski w materiale o filmie Latkowskiego
Mężczyzna szarpał się z niedźwiedziem, wpadł do wody. Porażające szczegóły akcji na wybieguMężczyzna szarpał się z niedźwiedziem, wpadł do wody. Porażające szczegóły akcji na wybieguCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News