Tragedia na basenie. Nie żyje 12-latka z Otwocka

Autor Mateusz Dolak - 17 Lutego 2020
12-latka zginęła na basenieŹródło: Straż Pożarna

Nie żyje 12-letnia dziewczynka, która topiła się w basenie w Łomnicy na Dolnym Śląsku. Dziewczynka została wyciągnięta przez ratowników z wody, niestety lekarze nie zdołali jej uratować.

Zasłabła na basenie

Kolejna tragedia podczas ferii. 12-latka z Otwocka wyjechała razem ze swoją mamą na Dolny Śląsk. W środę - podczas pobytu w hotelowym basenie w Łomnicy straciła przytomność i zaczęła się topić. Na pomoc ruszyli ratownicy. Dziewczynka została wyciągnięta z wody i przekazana pogotowiu. W poniedziałek media obiegła informacja o śmierci dziewczynki. Portalowi wawainfo.pl udało się ją potwierdzić. Dowiedzieliśmy się, że to mieszkanka Mazowsza - a dokładniej z okolic podwarszawskiego Otwocka. Sprawą zajmuje się prokuratura, która będzie wyjasniać okoliczności tej tragedii.

To kolejny wypadek podczas ferii na Mazowszu. W poniedziałek 10-lutego, silny podmuch wiatru zerwał dach z wypożyczalni sprzętu narciarskiego na Rusińskim Wierchu. Dach spadł na czteroosobową rodzinę z Warszawy. Mimo reanimacji nie udało się uratować 52-latki i jej 14-letniej córki. 20-latka – druga córka zmarłej kobiety – trafila do szpitala w Nowym Targu, ale mimo starań lekarzy, zmarła. Pogrzeb rodziny odbędzie się 18-lutego w Warszawie. (Pisaliśmy o tym TUTAJ)

Porwanie 10-letniego chłopca. Porywacz może być niebezpieczny, ucieka autem WN...Porwanie 10-letniego chłopca. Porywacz może być niebezpieczny, ucieka autem WN...Czytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Powyższe zdjęcie jest tylko i wyłącznie ilustracyjne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć
  2. Studentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła mamę o pomoc. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze
  3. BMW nie mogło przebić się przez korki. Dwa radiowozy eskortowały rodzącą kobietę
  4. Brak zimy, na odśnieżanie wydano miliony. Na co poszły pieniądze?
  5. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
Gradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachGradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachCzytaj dalej

Następny artykuł