Niebywałe doniesienia o Tomaszu Komendzie. Najpierw ojcostwo, teraz kolejny przełom

Autor Alicja Guz - 29 Września 2020
tomasz komendaŹródło: screenshot tvn

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany za gwałt i morderstwo. W więzieniu, jako niewinny człowiek, spędził 18 lat. Po wyjściu na wolność zaczął na nowo układać swoje życie. Nie tak dawno informowaliśmy o podjęciu nowej pracy przez Tomasza Komendę. Zostanie on specjalistą do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych w Fundacji Braci Collins. Czy to oznacza, że Komenda zamieszka w Warszawie?

Tomasz Komenda zaczyna nowe życie

Tomasz Komenda przed laty został niesłusznie skazany za gwałt i morderstwo. W więzieniu spędził 18 lat, a po wyjściu na wolność powoli układa życie na nowo. 18 września w kinach miała miejsce premiera filmu opartego na losach Komendy. Właśnie tego dnia oświadczył się swojej partnerce, a późną jesienią powita na świecie swojego syna. To będzie pierwsze dziecko Tomasza Komendy.

Dzisiaj grzeje:
1. Jaka będzie pogoda w zimie? IMGW pokazało prognozy. Nie mamy dobrych wiadomości
2. Zajrzysz do skrzynki i się zdziwisz. Podobne wezwania może dostać nawet 2 mln Polaków
3. Porażające wiadomości z Płocka. Mężczyzna wypadł z okna hotelu, nie żyje

Mężczyzna nadal walczy o odszkodowanie

Sytuacja Tomasza Komendy nie jest jednak jeszcze do końca ustabilizowana. Mężczyzna nadal bowiem walczy o należne odszkodowanie. Komenda domaga się dokładnie 18 milionów złotych zadośćuczynienia za 18 lat spędzonych w więzieniu, a także odszkodowania w wysokości blisko 812 tysięcy złotych. Jest to kwota, którą Tomasz Komenda mógłby zarobić, gdyby nie został skazany i miał możliwość normalnie pracować.

Mimo sprzeciwów Warszawiaków zmiany zostaną wprowadzone? Decyzja została podjętaMimo sprzeciwów Warszawiaków zmiany zostaną wprowadzone? Decyzja została podjętaCzytaj dalej

Tomasz Komenda ma już pracę

Kilka dni temu informowaliśmy, że Tomasz Komenda otrzymał nową pracę. Będzie specjalistą do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych w Fundacji Braci Collins. - Po tym, co przeszedł, Tomek zasługuje na godne życie. Pierwsze zadania ma już wyznaczone: zrobić prawo jazdy oraz nauczyć się obsługi komputera i podstaw funkcjonowania social mediów. W tych dwóch ostatnich dziedzinach będzie mu pomagać narzeczona Ania - powiedział w rozmowie z "Fleszem" Rafał Collins.

Komenda zamieszka w Warszawie?

Na myśl nasuwa się więc pytanie, czy w związku z nową pracą Tomasz Komenda wraz z narzeczoną przeprowadzą się do Warszawy? - Do końca roku Tomek na pewno zostanie we Wrocławiu. Po narodzinach dziecka podejmą z Anią ostateczną decyzję - zdradził Rafał Collins.

Woda sodowa w PRL na ulicach Warszawy, pamiętacie? Słynne saturatory odeszły do lamusaWoda sodowa w PRL na ulicach Warszawy, pamiętacie? Słynne saturatory odeszły do lamusaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podłączona pod tlen Gardias wrzuciła zdjęcie na Instagrama. Ogromna burza w komentarzach
  2. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  3. Alarmy bombowe w szkołach w całej Polsce. Ewakuowano kilkanaście placówek na Mazowszu
  4. Niewiarygodne, co stało się w parku w Warszawie. Zapomnieli, że są w miejscu publicznym
  5. "Czajka" pobiła światowy rekord. WIOŚ nie ma wątpliwości. Brawo?
  6. Testy na koronawirusa nie są wiarygodne? Ekspert odpowiada
15-latka od kilku miesięcy nie wróciła do domu. Policja apeluje: pomóżmy ją odnaleźć15-latka od kilku miesięcy nie wróciła do domu. Policja apeluje: pomóżmy ją odnaleźćCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News