Niespodziewane informacje w sprawie Tomasza Komendy. Świetna wiadomość, będzie miał nową pracę

Autor - 24 Września 2020
Tomasz KomendaŹródło: Pixabay

Tomasz Komenda przed laty został niesłusznie skazany za gwałt i zabójstwo. W więzieniu spędził 18 lat. Po wyjściu na wolność zaczął układać sobie życie na nowo - oświadczył się partnerce i wkrótce zostanie ojcem. Właśnie okazało się, że dostanie nową pracę. Zatrudni go Fundacja Braci Collins.

Tomasz Komenda rozpoczął nowe życie

Tomasz Komenda to człowiek, którego historię zna niemal każdy. 18 września w kinach miała miejsce premiera filmu opartego na jego dramatycznych losach. Tomasz Komenda przed laty został niesłusznie oskarżony i skazany za gwałt i zabójstwo. W więzieniu spędził 18 lat. Po wyjściu na wolność zaczął na nowo układać sobie życie. Podczas wspomnianej premiery oświadczył się swojej partnerce. Niedługo zostanie też ojcem. 22 września Rafał Collins poinformował, że Tomasz Komenda rozpocznie pracę w Fundacji Braci Collins.

Dzisiaj grzeje:
1. Jaka będzie pogoda w zimie? IMGW pokazało prognozy. Nie mamy dobrych wiadomości

2. Ile zarabia Magda Gessler? Można się złapać za głowę
3. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat

Pracę podjął bez wahania

- Tomek miał do wyboru zatrudnienie w trzech spółkach, którymi kieruję: studio tuningu pojazdów, restaurację w Warszawie lub pracę w naszej fundacji. Na szczęście bez wahania wybrał pracę w Fundacji Braci Collins, z czego osobiście bardzo się cieszę. Funkcja, jaką będzie sprawować to Specjalista do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych - napisał w mediach społecznościowych Rafał Collins.

Nowa praca bez setek zdjęć

Rafał Collins w swoim wpisie podkreślił, że w nowej pracy "Tomek będzie miał wokół siebie wąskie grono ludzi, nie będzie musiał codziennie stawać do setek zdjęć, tak jak to było na myjni, w której pracował". - (…) jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem się pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno - powiedział Tomasz Komenda w rozmowie WP Magazynem.

Obrazy WawaINFO"Prestiżowa wytrzeźwiałka w Warszawie". Cena za pobyt, jak w luksusowym hotelu w centrumCzytaj dalej

Szansa na rozwój osobisty

- Tomek dostanie od nas szanse na rozwój, początkowo w zakresie jego obowiązków będzie leżał jedynie jego rozwój osobisty - zaznaczył Rafał Collins. Dodał również, że współpraca z Komendą rozpocznie się od różnych kursów (m.in. prawa jazdy) oraz opieki psychologicznej. Co więcej, Tomasz Komenda będzie pracował z domu - "tak, aby nie musiał opuszczać otoczenia, które zna i w którym czuje się komfortowo, w gronie rodzinnym blisko narzeczonej i dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat".

Pełen komfort w pracy

- A tak totalnie od siebie dodam tylko, że to jest straszna farsa, iż Tomek wciąż czeka na zadośćuczynienie od państwa i musiał pracować po myjniach, jego wyrok nie zakończył się w momencie wyjścia z więzienia, on wciąż trwał - zakończył wpis Rafał Collins. Przypominamy, że bracia Rafał i Grzegorz Collins to właściciele warsztatu samochodowego, który zajmuje się modyfikacjami pojazdów. Dzięki niemu stali się najpierw popularni w mediach społecznościowych w Wielkiej Brytanii. Następnie po współpracy ze stacjami telewizyjnymi w Polsce stali się rozpoznawalni także w naszym kraju. Ich klientami są znani sportowcy.

Strażnicy miejscy będą pukali do drzwi Polaków. Grożą ogromne kary, nawet 5 tysięcyStrażnicy miejscy będą pukali do drzwi Polaków. Grożą ogromne kary, nawet 5 tysięcyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, koronawirus w kolejnym pociągu. Pilny komunikat sanepidu, ostrzegają przed niebezpieczeństwem
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  3. Prognozy nie pozostawiają złudzeń, za chwilę będzie gorąco jak w środku lata. W Polskę uderzy zwrotnikowy żar
  4. Warszawa: Koza zaatakowała salon fryzjerski. Wszystko się nagrało, w środku byli klienci
  5. Strażnicy miejscy mogą zapukać do drzwi Polaków. Grożą ogromne kary, nawet 5 tysięcy
  6. To słowa o. Rydzyka? “Nie może odmówić współżycia mężowi. Musi zamknąć oczy i myśleć o Polsce”
Ognisko koronawirusa na budowie metra? Wszyscy pracownicy przeszli testy na COVIDOgnisko koronawirusa na budowie metra? Wszyscy pracownicy przeszli testy na COVIDCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News