Nawałnica zalała siedzibę telewizji. Są bardzo dotkliwe straty

Autor Alicja Guz - 2 Września 2020
Telewizja Republika, Tomasz SakiewiczŹródło: Wikipedia, By Elekes Andor - Own work, CC BY-SA 4.0

Telewizja Republika, a dokładniej jej siedziba na Woli, ucierpiała podczas ostatnich nawałnic, które przeszły nad stolicą. Ulewne opady deszczu spowodowały awarię kanalizacji, a ta z kolei doprowadziła do podtopienia redakcji.

Telewizja Republika liczy straty

Telewizja Republika ucierpiała podczas ostatnich nawałnic. Intensywne opady deszczu spowodowały awarię kanalizacji, która z kolei przyczyniła się do podtopienia redakcji. - Sieć kanalizacji w Warszawie jest po prostu niewydolna, stąd problemy. Szacujemy w tej chwili straty razem z ubezpieczycielem, ale na tę chwilę można założyć, że będą one szły w dziesiątki tysięcy złotych - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Sakiewicz.

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
2. Starsi pracownicy pójdą na bruk? Prawo do emerytury i dorabianie mogą przechylić szalę

Emisja nie jest zagrożona

"Szacujemy w tej chwili straty w redakcji. Wstępnie oceniany, że są znaczne. Emisja nie jest zagrożona, ale stanowi to dla nas znaczne utrudnienie i jest ogromnym problemem w dobie koronawirusa. Liczymy, że władze miasta podejmą wszystkie możliwe środki, by po raz kolejny nie doszło do takich sytuacji" czytamy w oficjalnym oświadczeniu zarządu Stacji.

Nawałnice na Mazowszu

Mazowiecka Straż Pożarna poinformowała na swoim Twitterze o 617 interwencjach w województwie mazowieckim związanych z nawałnicami, które przeszły nad województwem w niedzielę 30 sierpnia. Najwięcej zdarzeń miało miejsce w Warszawie - aż 304. Kolejne 71 razy interweniowali w powiecie pruszkowskim, 40 - w legionowskim, 34 - grodziskim. W powiecie Warszawa Zachód odnotowano 30 interwencji, a w powiecie wołomińskim - 25.

Sytuacja jest poważna, dym jest groźny dla ludzi. Strażacy właśnie wydali komunikat w sprawie pożaru w KonstancinieSytuacja jest poważna, dym jest groźny dla ludzi. Strażacy właśnie wydali komunikat w sprawie pożaru w KonstancinieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Radykalne kroki PKO BP, Santander Bank Polska i NBP. Klienci nie skorzystają już z usługi
  2. Wideo - Jak rozwalić dwa motocykle w ciągu kilku godzin? Ten mężczyzna udowadnia, że można
  3. Ewakuacja w Warszawie. Policja otoczyła teren, na miejsce wezwano saperów
  4. "Rok szkolny przesunięty o dwa tygodnie". Szkoły otrzymały maila, sprawą zajmuje się policja
  5. Armagedon w Warszawie. Wszystko pływa, ludzie trzymają okna. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Rząd w ostatniej chwili zmienił zakaz. Wielu Polaków odetchnie z ulgą, najlepsza wiadomość
Takiego wystąpienia nikt się nie spodziewał. Padły oburzające słowaTakiego wystąpienia nikt się nie spodziewał. Padły oburzające słowaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News