Kto zgubił telefon? Czyja to komórka?

Autor Aleksandra Olbryt - 21 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: KPP Łuków

Telefon czeka na właściciela. Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują właściciela smartfona marki Huawei. Smartfona znaleziono 19 lipca 2020 roku w Łukowie na osiedlu Chącińskiego. Uczciwa znalazczyni przekazała znaleziony telefon łukowskim policjantom.

Telefon czeka na policji

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie szukają właściciela smartfona marki Huawei. - Smartfon Huawei znaleziono 19 lipca 2020 roku w Łukowie na osiedlu Chącińskiego. Uczciwa znalazczyni przekazała smartfon łukowskim policjantom - poinformowali łukowscy policjanci.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilne ostrzeżenie policji. Możecie stracić dobytek życia
2. Biedronka i Lidl mają się czego bać. Do Polski wchodzi nowy dyskont, ma być dużo tańszy

Telefon czeka na właściciela

Osoba będąca właścicielem telefonu proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny (47 81 472 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9. Po odbiór zguby należy zgłosić się do łukowskiej Komendy Policji, nie zapominając o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości. Jak podaje policja, w przypadku nieznalezienia właściciela smartfon zostanie przekazany do Biura Rzeczy Znalezionych.

Musieli działać błyskawicznie, walczyli o jej życie. Dramatyczna akcja nad wodąMusieli działać błyskawicznie, walczyli o jej życie. Dramatyczna akcja nad wodąCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1400 zł może przemknąć koło nosa, lepiej się pospieszyć. Wypłaty już ruszyły
  2. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość
  3. Musieli działać błyskawicznie, walczyli o jej życie. Dramatyczna akcja nad wodą
  4. Kuchenki znanej firmy mogą eksplodować. Wielu ma je w domach, producent ostrzega
  5. Ręce opadają, ludzie oburzeni. Wszystko w centrum Warszawy, na środku popularnego miejsca
  6. Smutne, jak Jolanta Kwaśniewska została potraktowana. Do sieci wyciekło kompromitujące nagranie
Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Ryszard PłaszczyńskiMedia obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Ryszard PłaszczyńskiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News