Żandarmeria wojskowa, straż pożarna i policja. Akcja służb w teatrze. Co się dzieje?

Autor - 9 Czerwca 2020
Akcja służb w teatrzeŹródło: wawainfo.pl

Docierają do nas informacje o akcji służb w teatrze Rampa w Warszawie. Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej oraz policja. Na miejscu jest też żandarmeria wojskowa. Co tam się dzieje?

Pożar w teatrze Rampa

Ze wstępnych ustaleń straży pożarnej wynika, że doszło do pożaru. - Spalił się wentylator. W piwnicy był pożar. Przyjechały cztery nasze zastępy. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu było tyle służb ze względu na kategorię i rangę budynku, a nie ze względu na szczególne niebezpieczeństwo - poinformował asp. sztab. Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej w Warszawie. - Powstało duże zadymienie. Strażacy pracowali nad oddymieniem pomieszczenia, tak żeby można było cokolwiek ustalić - dodał mł. asp. Rafał Rutkowski z komendy stołecznej policji.

Karetka na sygnale potrąciła dziecko. Do sieci wyciekło wideo. StraszneKaretka na sygnale potrąciła dziecko. Do sieci wyciekło wideo. StraszneCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda usłyszał z tłumu obraźliwy okrzyk. Nie wytrzymał, musiał odpowiedzieć
  2. Justyna Żyła zdradziła całą prawdę o obecnych relacjach z Piotrem. Fani zaniemówili
  3. Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Niedługo się zacznie, będzie bardzo duże
  4. Biedronka rusza z hitową akcją. Nawet 12 sztuk za darmo
  5. Powalone drzewa, kilkadziesiąt interwencji straży pożarnej. Nawałnica przeszła nad Warszawą
  6. Prokop pożegnał się dzisiaj z widzami DDTVN. Wiadomo, co się stało
Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Niedługo się zacznie, będzie bardzo dużePorażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Niedługo się zacznie, będzie bardzo dużeCzytaj dalej

Następny artykuł