Tajemnicze zjawisko na niebie. Wszędzie są balony. Co się dzieje?

Autor Mateusz Dolak - 14 Sierpnia 2020
Tajemnicze zjawisko na niebieŹródło: czytelnik

Tajemnicze zjawisko na niebie. Do naszej redakcji piszą czytelnicy, którzy zastanawiają się dlaczego nad Warszawą latają balony. - Widziałem już pięć. A nad Wisłą pompują kolejne. Czy wiecie co się dzieje? - napisał do nas Kamil. Okazuje się, że to zorganizowana akcja, o której organizatorzy informowali kilka dni wcześniej. Dlaczego nad Warszawą latają balony?

Tajemnicze zjawisko nad Warszawą

Nasz czytelnik na dowód wysłał nam zdjęcie. - Balony latają wszędzie. W wiadomości przesyłam fotografię, którą zrobiłem przed chwilą - napisał do redakcji Wawa Info Kamil. Dlaczego nad Warszawą latają balony zastanawiają się też członkowie sąsiedzkich grup na Facebooku. W internecie pojawiają się liczne teorie spiskowe na ten temat. Niektórzy wręcz piszą, że to "tajemnicze zjawisko".

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromny pożar, cały budynek w ogniu. Sytuacja jest poważna. Mamy wideo
2. Twoją przyszłą emeryturę możesz sprawdzić już dzisiaj. Wystarczy zgłosić się do ZUS

Balony nad Warszawą to zaplanowana akcja

Okazuje się, że latające balony to zaplanowana wcześniej akcja. W piątek i sobotę na stołecznym niebie pojawi się ich jeszcze więcej. To wszystko nazwane zostało tzw. " Balonowym Cudem nad Wisłą".. Najlepsi piloci balonowi chcą w ten sposób uczcić 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Balony wystartowały o godzinie 18 z ogrodów dolnych Zamku Królewskiego. W sobotę zostaną puszczone ze Stadionu Narodowego gdzie odbędą się centralne obchody 100. rocznicy bitwy.

Niedopuszczalny dramat. Gigantyczna awaria, tysiące mieszkańców odciętych od wodyNiedopuszczalny dramat. Gigantyczna awaria, tysiące mieszkańców odciętych od wodyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilna demonstracja w samym centrum Warszawy. Znamy szczegóły Marszu Wolności, na ulice ruszą tłumy
  2. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
  3. Uwaga, żółty alarm dla połowy kraju. Zagrożenie zdrowia i życia, sytuacja jest poważna
  4. Okropne informacje z Mazowsza. Powstały nowe, duże ogniska zakażeń, kilkadziesiąt chorych
  5. Uwaga, pilnie wycofali olej ze sprzedaży. Sprawa jest poważna, jeśli kupiłeś, oddaj go do sklepu
  6. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich bez wyjątku
Policja apeluje o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna, trzeba działać szybkoPolicja apeluje o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna, trzeba działać szybkoCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News