Tajemnica palmy z centrum Warszawy rozwiązana. Wiadomo, kto ją ustawił

Autor Mateusz Dolak - 20 Lutego 2020
Palma przed Złotymi TarasamiŹródło: wawainfo.pl

Wiemy, kto ustawił palmę przed Złotymi Tarasami. Okazuje się, że to element kampanii reklamowej promującej nowy program w telewizji.

"Hotel Paradise"

O tajemniczej palmie w centrum pisaliśmy na wawainfo.pl. Roślina została ustawiona na terenie należącym do galerii Złote Tarasy, tuż obok głównego wejścia. Palma zaciekawiła spacerujących wzdłuż ul. Emilli Plater. Mieszkańcy Warszawy i turyści zastanawiali się, kto ją ustawił. Na początku tygodnia, na roślinie pojawiło się logo nowego programu rozrywkowego telewizji TVN7.
"Hotel Paradise" to odpowiedź stacji na reality show "Love Island", które emitował Polsat. Polska edycja programu zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali. "Zasady z pozoru są proste - mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy." - czytamy na oficjalnej stronie programu TVN. Kiedy będzie premiera programu "Hotel Paradise"? 24 lutego 2020 roku o godzinie 20. W finale do wygrania będzie 100 tysięcy złotych. Program poprowadzi znana z Top Model Klaudia El Dursi.

Skandal na urodzinach Dody? Zmiażdżyła na Instagramie warszawski klubSkandal na urodzinach Dody? Zmiażdżyła na Instagramie warszawski klubCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Różowe niebo nad Warszawą. Co się dzieje?
  2. Kilka tygodni temu wybudowali plażę za 100 tys. Teraz zrównali ją z ziemią
  3. Ciężarówka wywróciła się na rondzie. W naczepie było 180 prosiaków
  4. Najlepsze pączki w Warszawie. Gdzie zjeść dobrego pączka w stolicy?
  5. Zapisy do żłobków w Warszawie. 640 wolnych miejsc, ponad 4 tys. chętnych
  6. Zabójstwo na Woli. Policja zatrzymała 37-latka
Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejTłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News