Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie

Autor Mateusz Dolak - 28 Lutego 2020
Szpital BródnowskiŹródło: Panek Praca własna, CC BY-SA 4.0

Szpitalny Oddział Ratunkowy przy szpitalu Bródnowskim był częściowo zamknięty. - Trwa dezynfekcja po tym, jak był u nas pacjent z podejrzeniem koronawirusa - usłyszeliśmy w piątek od dyżurnego na Izbie Przyjęć.

W ograniczonym zakresie

Osoba, która odebrała telefon poinformowała że SOR był zamknięty, dlatego na początku podaliśmy taką informację. Doniesienia doprecyzował później rzecznik szpitala. - Personel mógł to interpretować jako zamknięcie oddziału, ale zapewniam, że SOR przyjmuje pacjentów. Oczywiście działo się to w ograniczonym zakresie. Potwierdzam, że wysłaliśmy prośbę do innych szpitali, by na czas dezynfekcji nie przywozili do nas pacjentów. Sale i pomieszczenia były dezynfekowane po kolei. Potem były zamykane na kilkanaście minut - poinformował Piotr Gołaszewski, rzecznik prasowy szpitala. - Nie mieliśmy i nie mamy żadnego potwierdzonego przypadku koronawiursa. Na naszym oddziale jest wielu pacjentów, dlatego postanowiliśmy przeprowadzić taką akcję - dodał. Akcja rozpoczęła się o godzinie 15 i zakończyła o 18.

Porażający wypadek na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca i pasażerowie. Nie żyje 24-latek, cztery osoby rannePorażający wypadek na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca i pasażerowie. Nie żyje 24-latek, cztery osoby ranneCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  2. Erna nie mogła się podnieść. Akcja strażaków w warszawskim zoo
  3. Ostrzelano biuro znanego polityka PiS. Wybite okno, ślady 70 kul
  4. "Śmierć psów była bolesna dla obu stron". Policjanci i Veolia rozmawiali o awarii na Pradze-Północ
  5. Policjanci zapukali do drzwi, usłyszeli skrzypienie z wersalki. 38-latek trafił do więzienia
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele
Żałoba w Policji: wrzątek zalał kojec. Przejmujące zdjęcia poległych psówŻałoba w Policji: wrzątek zalał kojec. Przejmujące zdjęcia poległych psówCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News