Data ważnej uroczystości może ulec zmianie. Radni przyjęli projekt uchwały

Autor - 17 Maja 2020
święoŹródło: Wikipedia, by MGostek - Praca własna, CC

Warszawscy radni jednogłośnie przyjęli projekt nowelizacji ustawy o obchodach Dnia Pamięci Warszawy. Data uroczystej sesji Rady Miasta może zostać przesunięta. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy

Dzień Pamięci Warszawy

Podczas obrad 14 maja warszawscy radni przyjęli projekt nowelizacji uchwały o obchodach Dnia Pamięci Warszawy. Zmiany mają dotyczyć możliwości przeniesienia uroczystej sesji Rady Miasta, która odbywa się co roku 31 lipca, na inny termin w szczególnych sytuacjach. Udział w głosowaniu wzięli wszyscy stołeczni radni, którzy jednomyślnie przyjęli projekt. W uroczystej sesji Rady Miasta z okazji Dnia Pamięci Warszawy, oprócz stołecznych radnych biorą udział między innymi uczestnicy Powstania Warszawskiego.

Ważne święto

Dzień Pamięci Warszawy, to lokalne święto ustanowione przez Radę Miasta Stołecznego Warszawy uchwałą z dnia 13 marca 2003 roku. Głównym punktem obchodów święta jest uroczysta sesja Rady Miasta Stołecznego Warszawy na Zamku Królewskim w Warszawie. W jej trakcie wręczane są uroczyście nagrody i wyróżnienia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal w Niemczech. Łukasz Piszczek zaatakowany przez wrogich kibiców
  2. Czy będzie klimatyzacja w komunikacji w lecie? ZTM wydał jasne stanowisko
  3. Możesz dostać 1000 zł na zakupy od Lidla. Wystarczy spełnić kilka warunków
  4. Ogromny pożar pod Warszawą. Cały dom spłonął, nie żyje mężczyzna
  5. Kolejne, niepokojące doniesienia ze Śląska. Ministerstwo ujawniło właśnie najnowsze dane

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News