Kultowa czekolada trafiła do oferty w Biedronce. Słodycz uwielbiana przez wszystkich, którą trudno dostać

Autor Mateusz Dolak - 29 Kwietnia 2020
Czekolada studentska w BiedronceŹródło: biedronka

Biedronka wprowadziła do oferty czekoladę Studentská. Ten kultowy przysmak trudno kupić. Produkt spotkaliśmy we wtorek w kilku Biedronkach w Warszawie. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów Studentskiej. | www.wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy.

Czekolada Studentska w Biedronce

Studentská to czeski przysmak, który zawiera połączenie czekolady, arachidów, rodzynek i żelek. W Polsce możemy go spotkać w mniejszych sklepach. Czasami bywa też w ofercie hipermarketów Carrefour, oraz Auchan. We wtorek zauważyliśmy ją w biedronce przy ulicy Abrahama na Gocławiu. Dostępne były dwa smaki: hořká - gorzka i mléčná - mleczna. Cena w Biedronce to 6,99 zł.

Dzisiaj grzeje:
1. Ratusz wprowadza bezpłatne parkowanie. Tylko dla pewnej grupy
2. Agata Duda otrzymała zatrważający list od żony polityka. Treść odbiera mowę, nikt się nie spodziewał

180 gramów pyszności

Studentska to produkt, który kupuje niemal każdy turysta będąc w Czechach. Opisać tę czekoladę można jednym słowem - pycha! Studentska występuje też w wersji: mléčná s višněmi - mlecznej z wiśniami, bílá - białej i mléčná s hruškami - mlecznej z gruszkami. Istnieją także wersje limitowane. Każda z nich to 180 gramów czekolady i dużej ilości dodatków. Aż ślinka cieknie na myśl o tej przyjemności. Nie mogliśmy się powstrzymać i sami kupiliśmy kilka tabliczek.

Szumowski powiedział prawdę na temat maseczek. Odpowiedział na pytanie nurtujące wszystkichSzumowski powiedział prawdę na temat maseczek. Odpowiedział na pytanie nurtujące wszystkichCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poszukiwania Kacperka nagle wznowione. Przełomowa teoria służb, najbardziej prawdopodobne wydarzenia
  2. Zbigniew Boniek narobił wstydu na audiencji u papieża. Zuchwałe zachowanie prezesa PZPN
  3. Multimedialny Pokaz Fontann przyciągał tłumy. Czy odbędzie się w 2020 roku?
  4. Kasjerka Biedronki zakażona koronawirusem. Zaniepokojeni klienci piszą maile
  5. Nowe fakty w sprawie blokady samochodu "anty-LGBT". Padły groźby i wyzwiska. Jest nagranie
  6. Polacy masowo kupują, bo inaczej możliwa kara na 10 tys. zł. Jeden produkt z 20-krotnym wzrostem sprzedaży
Jedyny powiat na Mazowszu bez koronawirusa. Gdzie jest najmniej zakażonych?Jedyny powiat na Mazowszu bez koronawirusa. Gdzie jest najmniej zakażonych?Czytaj dalej

Następny artykuł