Strzały przy szpitalu w Warszawie. Ranna policjantka

Autor Mateusz Dolak - 12 Marca 2020
Pilne Źródło: wawainfo.pl

Strzały i policyjny pościg przy ulicy Wołoskiej w Warszawie. Funkcjonariusze strzelili do kierowcy matiza, który potrącił policjantkę. | www.wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy.

Pościg za matizem

Do zdarzenia doszło około godziny 18.30. - Policjanci rozliczali kolizję drogową w której uczestniczyły trzy pojazdy: volvo, toyota i deawoo. Nagle, kierowca jednego z nich, wsiadł do samochodu i zaczął uciekać. Patrol próbował zajechać mu drogę. Kierujący nie zatrzymał się i potrącił funkcjonariuszkę. Drugi z policjantów wyjął pistolet i oddał strzały w kierunku auta - poinformowała podinsp. Anna Kędzierzawska ze stołecznej policji. Deawoo nie odjechało daleko. Kryminalni odnaleźli porzucone auto kilka ulic dalej - w pobliżu Miłobędzkiej. Na miejscu pojawiły się psy tropiące, prokurator. Wszystkie patrole zostały powiadomione i poszukują kierowcy, który uciekł.

Zabójstwo w szkole w Warszawie. Oskarżony 16-latek spotkał się z rodziną ofiary. Nie przeprosiłZabójstwo w szkole w Warszawie. Oskarżony 16-latek spotkał się z rodziną ofiary. Nie przeprosiłCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  2. Ojciec miał przygotować z córką śniadanie. Gdy żona weszła do kuchni zaniemówiła i wszystko nagrała
  3. Trzaskowski: nie ma informacji o zamknięciu Warszawy
  4. Sądy w Warszawie odwołują rozprawy. Rozpatrywane będą tylko przypadki pilne
  5. Pożar domu jednorodzinnego na Mokotowie. Jedna osoba zginęła
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski jest choryPrezydent Warszawy Rafał Trzaskowski jest choryCzytaj dalej

Następny artykuł