Druzgocące sceny: gęsty dym, brak prądu, zero przejazdu. Trwa walka służb

Autor Mateusz Dolak - 14 Sierpnia 2020
straz pozarnaŹródło: czytelnik

Straż pożarna walczy ze skutkami ogromnego pożaru w Warszawie. Jak pisaliśmy na wawainfo.pl, spłonął drewniany dom przy stacji kolejowej. Służby po trzech godzinach od rozpoczęcia akcji nadal są na miejscu. Strażacy zapewniają, że sytuacja jest opanowana. Mieszkańcy i świadkowie którzy są na miejscu twierdzą jednak inaczej.

Straż pożarna w akcji

O potężnym pożarze pisaliśmy TUTAJ Ogień wybuchł w dzielnicy Wawer po godzinie 14.Na miejscu było aż siedem zastępów straży pożarnej, w tym jeden podnośnik. Strażacy którzy przybyli na miejsce musieli działać bardzo szybko. Drewniany dom był cały w ogniu, a żywioł zaczął trawić okoliczną zieleń. Straż pożarna co prawda szybko ugasiła płomienie, ale jak relacjonują świadkowie dym nadal się unosi w powietrzu.

Dzisiaj grzeje:
1. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
2. Ryczałt, dieta, uposażenie. Wypłata posła to nie tylko goła pensja

Straż pożarna nadal jest na miejscu

Od naszych czytelników dostajemy kolejne zdjęcia pogorzeliska. Dom jest cały spalony. Na fotografiach widać, że pożar uszkodził okoliczną infrastrukturę. Spalona została latarnia uliczna. - W okolicy czuć gryzący dym i widać czarne kłęby. Ponadto nie ma prądu, a ulica Patriotów jest cała zablokowana. Mogą przejechać tylko autobusy komunikacji miejskiej - napisał do nas jeden z czytelników, który znajduje się w okolicy.

Tragiczne doniesienia z Mazowsza. Nie żyje. Pogotowie nie mogło więcej zrobićTragiczne doniesienia z Mazowsza. Nie żyje. Pogotowie nie mogło więcej zrobićCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle w TVP Info Magdalenę Ogórek upomniał Jakimowicz w obecności posła: "Jesteś zazdrosny?". Będzie walka?
  2. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe
  3. Uwaga, żółty alarm dla połowy kraju. Zagrożenie zdrowia i życia, sytuacja jest poważna
  4. Okropne informacje z Mazowsza. Powstały nowe, duże ogniska zakażeń, kilkadziesiąt chorych
  5. Uwaga, pilnie wycofali olej ze sprzedaży. Sprawa jest poważna, jeśli kupiłeś, oddaj go do sklepu
  6. Potwierdzono zakażenie w TVP. Telewizja wydała specjalny komunikat
Policja apeluje o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna, trzeba działać szybkoPolicja apeluje o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna, trzeba działać szybkoCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News