Squid rozszerza obszar działania. Dostarczy newsy w smartfonach Huawei

Autor - 26 Lutego 2020
Aplikacja SQUID w telefonach HuaweiŹródło: SQUID

Aplikacja SQUID, lider branży media-tech, dostarczy usługi newsowe w telefonach Huawei. Usługi te dostępne będą we wszystkich krajach europejskich. Od dzisiaj Huawei Assistant będzie dostępny do pobrania z Huawei AppGallery. Znajdziecie tam również najnowsze informacje z Warszawy.

SQUID w Huawei Assistant

Usługi newsowe dostarczane przez SQUID będą dostępne w przeglądarce Browser oraz Huawei Assistant. Użytkownikom zostanie wyświetlony rekomendowany feed z informacjami dostępnymi spośród wielu różnych kategorii tematycznych - również z wiadomościami lokalnymi z Warszawy. Huawei Browser można pobrać z HUAWEI AppGallery. Huawei Assistant będzie dostępny w nowych modelach telefonów, ale wersję testową można również pobrać.

Inspiracja dla młodych ludzi

- Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że Huawei wybrał nas jako partnera dostarczającego kontent newsowy. Naszym celem jest inspirowanie młodych ludzi to czytania wysokiej jakości kontentu, jednocześnie umożliwiamy wydawcom zaangażowanym w ten projekt zwiększanie ruchu mobilnego, oraz dywersyfikowanie przychodów reklamowych - powiedział Johan Othelius, CEO i założyciel aplikacji SQUID.

Czym jest SQUID?

Aplikacja SQUID dostarcza użytkownikom smartfonów informacje w wielu wersjach językowych oraz umożliwia precyzyjne personalizowanie newsów. Misją aplikacji SQUID jest umożliwienie Millennialsom łatwego dostępu do informacji pochodzących ze zweryfikowanych i wiarygodnych źródeł.
SQIUD App (Njuice AB) to firma z branży nowych technologii z siedzibą Sztokholmie. SQUID to dynamicznie rozwijająca się aplikacja newsowa skierowana do mieszkańców Europy i w krajów Ameryki Łacińskiej.

SQUID w 51 krajach

SQUID dostępna jest w 51 krajach. SQUID otrzymuje bardzo dobre oceny w App Store, Google Play Store oraz Huawei AppGallery, aplikacja otrzymuje bardzo pochlebne recenzje w czasopismach i serwisach dotyczących nowych technologii. Więcej informacji na stronie www.squidapp.co

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News