Niewyobrażalna zbrodnia w solarium. Pracownica będzie miała traumę na całe życie

Autor Alicja Guz - 6 Lipca 2020
zatrzymany mężczyznaŹródło: policja

Kryminalni zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież rozbójniczą w solarium oraz zmuszenie do obcowania płciowego pracownicy solarium. Mężczyzna decyzja sądu został tymczasowo aresztowany.

Mężczyzna okradł solarium

Policjanci pracowali nad sprawą związaną ze zgłoszeniem rozboju i kradzieży. - Z zawiadomienia wynikało, że do solarium przyszedł mężczyzna, który najpierw ukradł z kasetki pieniądze, a kiedy pracownica próbowała sprzeciwić się kradzieży, groził użyciem noża - poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak, Oficer Prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.

zatrzymany mężczyzna

Dzisiaj grzeje:
1. W bankomatach pojawił się nowy banknot. Nie zdziw się, jak go otrzymasz
2. Zabytkowe samochody pod inwestycje. Nawet nie wiesz, ile możesz na nich zarobić

39-latek wykorzystał seksualnie pracownicę solarium

Jak podaje policja na kradzieży i groźbach się nie skończyło. - Jak wynika z materiałów postępowania, najprawdopodobniej dopuścił się zmuszenia do obcowania płciowego i poddania innej czynności seksualnej - wyjaśniła nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Uwaga, wyłączą prąd na Mazowszu. Piaseczno i okolice bez prąduUwaga, wyłączą prąd na Mazowszu. Piaseczno i okolice bez prąduCzytaj dalej

Mężczyzna z solarium zatrzymany

Kryminalni wykorzystali wszystkie dostępne metody pracy operacyjnej, by ustalić, kim jest podejrzany mężczyzna. - Wpadli na jego trop, potem starali się dotrzeć do miejsca, gdzie mógłby przebywać. W rezultacie mężczyzna pojawił się w prokuraturze, gdzie został zatrzymany - poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak. Jak się okazało, zatrzymany 39-latek był już karany za podobne przestępstwa na tle rozbójniczym oraz seksualnym. Oba przestępstwa w solarium dokonał więc w warunkach recydywy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliścieOgromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliścieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Hanna Lis oglądała debatę i zwróciła uwagę na jeden szczegół. "Boże, widzisz i nie grzmisz"
  2. Agent Roberta Lewandowskiego zmieszany z błotem. "Kasyna, spelunki i środki na erekcję"
  3. Potworny odór i brunatno-czerwona woda. Śnięte ryby w rzece. Co się stało?
  4. Rowerzysta jechał torowiskiem tramwajowym. Było o włos od tragedii
  5. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło zmiany. Obowiązują nowe zasady odbywania kwarantanny
  6. Porażające informacje o stanie zdrowia gwiazdy "Klanu". Jest bardzo źle
Prezydent zapowiedział ważną zmianę. Za chwilę ruszy procedura. Chodzi o konstytucjęPrezydent zapowiedział ważną zmianę. Za chwilę ruszy procedura. Chodzi o konstytucjęCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News