Śmiertelny wypadek na torach pod Żyrardowem. Nie żyje mężczyzna, ogromne opóźnienia pociągów

Autor Mateusz Dolak - 9 Marca 2020
Utrudnienia w kursowaniu pociągówŹródło: PKP PLK

Mężczyzna zginął pod kołami pociągu na trasie kolejowej pomiędzy Żyrardowem a Skierniewicami. Na miejsce przyjechał prokurator. Były duże utrudnienia. | www.wawainfo.pl - zajrzyj po najnowsze informacje z Warszawy i Mazowsza.

Utrudnienia

Do wypadku doszło poza wyznaczonym przejściem w pobliżu miejscowości Radziwiłłów Mazowiecki. - Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 14.30. Na miejscu są policjanci i prokurator, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Wprowadzono ruch wahadłowy pociągów - poinformowała o godzinie 16 sierż. Monika Helińska z policji w Żyrardowie. - Czekamy na możliwość wznowienia ruchu po drugim torze. Opóźnienia mogą sięgać kilkudziesięciu minut i dotyczą składów jadących w kierunku Łodzi - dodał Karol Jakubowski, rzecznik PKP PLK.

Wzajemne honorowanie biletów

Kolej wprowadziła wzajemne honorowanie biletów w pociągach PKP Intercity i Kolei Mazowieckich na trasie pomiędzy Warszawą Wschodnią a Skierniewicami, które obowiązywała od godziny 14:30. Honorowanie biletów nie obejmowało jednak pociągów EIP (Express InterCity Premium - Pendolino). Pasażerowie Kolei Mazowieckich mogli wsiąść do pociągów POLREGIO w kierunku Skierniewic i Szybkiej Kolei Miejskiej w kierunku Pruszkowa.

Bóbr wtargnął do domu, ugryzł właścicielkę w nogę. Była w piwnicy, wezwała pogotowieBóbr wtargnął do domu, ugryzł właścicielkę w nogę. Była w piwnicy, wezwała pogotowieCzytaj dalej

Czekamy na informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podjęła ostateczną decyzję. Agnieszka Chylińska wydała pilne oświadczenie, zła wiadomość dla fanów
  2. Koronawirus w Warszawie. Zarażony pracownik agencji Frontex. Dekontaminacja biurowca na Woli
  3. 15-latka zasłabła podczas kąpieli. Ojciec pomógł w ostatniej chwili, ewakuowano sześć osób
  4. Gangsterskie porachunki, zabójstwo "Studenta" w lesie, lewe interesy. Grupa ożarowska stanie przed sądem
  5. Zdemolowany przystanek, dwie osoby ranne. Kierowca przewozu osób z impetem wjechał na chodnik
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów
O niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyO niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News