Śmiertelny wypadek motocyklisty na S7. Droga jest zablokowana

Autor Alicja Guz - 30 Maja 2020
wypadek motocyklisty na S7Źródło: Fot. czytelnik

W miejscowości Kazuń Nowy na trasie S7 doszło do wypadku z udziałem dwóch motocyklistów. Jeden z nich poniósł śmierć na miejscu. Droga S7 w kierunku Warszawy jest zablokowana. Korek ciągnie się już od mostu na Wiśle Modlinie/Zakroczymia.

Śmiertelny wypadek motocyklisty na S7

Jak informuje policja w Nowym Dworze Mazowieckim, około godziny 17 doszło do zderzenia zdarzenia drogowego na trasie numer 7 w kierunku od Gdańska do Warszawy w miejscowości Kazuń Nowy, w którym udział brały dwa motocykle marki Suzuki. - Pierwszy z motocyklistów w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem. Przewrócił się na jezdnię i swoim ciałem uderzył w bariery energochłonne rozdzielające jezdnie, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu - podaje st. asp. Joanna Wielocha z biura prasowego policji w Nowym Dworze Mazowieckim - Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to 36-latek z Warszawy - dodaje policjantka.

Dzisiaj grzeje:
1. Gdzie będą nowe stacje metra? Zapadły kluczowe decyzje, wojewoda wydał komunikat
2. Ceny gazu zadziwiają coraz bardziej. Mogą długo utrzymać się na obecnym poziomie

Drugi motocyklista jest ranny

W wypadku ucierpiał również drugi motocyklista. - Drugi motocyklista najechał na leżący na jezdni motocykl, w wyniku czego przewrócił się. W tej chwili jest mu udzielana pomoc medyczna przez zespół pogotowia ratunkowego - podaje asp. Joanna Wielocha.

Utrudnienia na trasie S7

W związku z wypadkiem droga S7 w kierunku Warszawy jest zablokowana. Jak poinformował nasz czytelnik, korek ciągnie się już od mostu na Wiśle Modlinie/Zakroczymia.

IMGW ostrzega przed intensywnym deszczem. Alert ogłoszono dla ośmiu województwIMGW ostrzega przed intensywnym deszczem. Alert ogłoszono dla ośmiu województwCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rozenek już na porodówce? Sytuacja jest poważna, mowa o alarmującej sytuacji, Majdan przejęty
  2. Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczego
  3. Spłonęło BMW na Moście Północnym
  4. Żałoba w przedszkolu w Warszawie. Nie żyje Ania, "odeszła zbyt szybko"
  5. Nie żyje kierowca autobusu, który uderzył w drzewo
  6. Prognoza pogody bardzo niepokoi. Dzisiejsze anomalie mogą być wierzchołkiem góry lodowej
Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowaPolakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News