Ukradli auto, nie wiedzieli, co znajduje się w środku. Właścicielka samochodu prosi o pomoc

Autor Kamil Matuszak - 13 Listopada 2020
Porwano samochód z niespodziewanymi pasażeramiŹródło: Marek BAZAK/East News

Kradzieże samochodów w dalszym ciągu nie należą do rzadkości. Jednak złodzieje, którzy weszli w posiadanie tego auta na pewno nie spodziewali się, że w środku czekają na nich dwa małe szczury. Właścicielka samochodu wciąż liczy, że jej zguby się odnajdą.

Przygotujcie portfele. Po opłatach za śmieci, nadchodzi kolejna ogromna podwyżkaPrzygotujcie portfele. Po opłatach za śmieci, nadchodzi kolejna ogromna podwyżkaCzytaj dalej

Złodzieje ukradli samochód z pasażerami

Kiedy złodzieje zabierali się za kradzież tego samochodu, na pewno nie myśleli, że znajdują się w nim żywe stworzenia. Właśnie dlatego ta historia musi mieć szczęśliwy koniec. W czwartek ok. godziny 18:30 na Pradze Północ doszło do kradzieży samochodu. Z ulicy Równej zniknął wóz pani Marty.

Była to hybrydowa Toyoto Corolla, hatchback z 2019 roku w kolorze srebrnym. Okazuje się jednak, że w samochodzie znajdowali się niecodzienni pasażerowie, których właścicielka chciałaby odzyskać.

Dzisiaj grzeje:
1.TVN przekazał tragiczną wiadomość. Była prawdziwym symbolem, niestety nie żyje "Lidka"
2. Niestety, zła wiadomość dla Polaków wracających do kraju. Tysiące ludzi może mieć problemy w podróży
3. Uczniowie niedługo wrócą do szkół? Podano datę i warunek, który musi zostać spełniony

Co znajdowało się wewnątrz samochodu?

W czerwono-czarnym transporterze przebywały w chwili kradzieży dwa szczurki, które na pewno nie tak wyobrażały sobie czwartkowy wieczór. Nie wiemy, jak reagowały na porwanie, ale na pewno nie były zachwycone takim obrotem spraw.

Nie wiemy, dlaczego zwierzaki pani Marty znajdowały się w tym momencie w samochodzie, pozostaje jednak mieć nadzieję, że złodzieje, którzy stali się porywaczami, nie zrobili szczurkom krzywdy.

Na poniższych zdjęciach dołączonych do postów możemy zobaczyć, jak wygląda samochód, który skradziono, a także jak prezentują się szaro-beżowe szczury.

Jest nowa decyzja rządu. Narodowej kwarantanny na razie nie ma, wiemy co z restrykcjamiJest nowa decyzja rządu. Narodowej kwarantanny na razie nie ma, wiemy co z restrykcjamiCzytaj dalej

Właścicielka liczy, że być może transporter z jej pociechami został porzucony gdzieś po drodze, gdy złodzieje zorientowali się, co znajdowało się w samochodzie.

Czy skradziony samochód znajduje się jeszcze w Warszawie?

Czy samochód znajduje się jeszcze w Warszawie, a może został wywieziony poza miasto i czeka na rozłożenie go na części? Pani Marta poinformowała o kradzieży i zaginięciu jej zwierząt i prosi o rozsyłanie informacji o skradzionych zwierzętach na grupach w mediach społecznościowych.

Porwane szczurki

Liczy, że być może mieszkańcy sąsiednich miejscowości rozpoznają jej samochód z drogocennym towarem w środku. Czy czytelnicy Wawa Info pomogą w poszukiwaniach?

Niespodziewana konferencja. Rafał Trzaskowski w mocnych słowach o burdach, strategii walki z pandemią i Dniu TolerancjiNiespodziewana konferencja. Rafał Trzaskowski w mocnych słowach o burdach, strategii walki z pandemią i Dniu TolerancjiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szpital odmówił przyjęcia 12-letniej dziewczynki. Powód decyzji woła o pomstę do nieba
  2. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach
  3. Czy Warszawa zamiast narodowej kwarantanny znajdzie się w czarnej strefie? Nowe dane dają jasną odpowiedź
  4. Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasu
  5. Pustki w warszawskich kościołach, wierni przestali przychodzić. Czas je zamknąć?
  6. Mieszkańcy rodzinnej wsi kard. Dziwisza wypowiedzieli się o duchownym. Zdradzili pilnie strzeżoną tajemnicę
  7. Prawo do emerytury jest dla nich przekleństwem. Pożegnają się z pracą, w podobnej sytuacji jest prawie 40 tys. osób

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News