Skradziono kota ze schroniska w Warszawie. Musi pilnie wrócić, jest chory, potrzebuje leczenia

Autor Mateusz Dolak - 4 Marca 2020
Zaginiony kot Źródło: Schronisko "na Paluchu"

Zaginął kot ze schroniska "na Paluchu" w Warszawie. Trwają poszukiwania zwierzęcia. Sprawa została zgłoszona na policję. | wawainfo.pl - najnowsze informacje ze stolicy.

Zaginął kot

- W dniu 03.03.20 z naszego Schroniska zaginął rudo biały kociak widoczny na zdjęciu. Został najprawdopodobniej skradziony przez osoby odwiedzające. Mały choruje na świerzb i potrzebuje leczenia. Numer ewidencyjny: 177/20. Numer czipa: 616093300515506. W przypadku jakichkolwiek informacji prosimy o pilny kontakt pod numery telefonów: 604 778 747, 509 859 528, 22 846 02 36 - czytamy na Facebookowym profilu schroniska. Opiekunowie kota zabezpieczyli nagranie z monitoringu, a sprawa została zgłoszona na policję. - W tej chwili wyjaśniamy sytuację i okoliczności w jakich zaginął - podsumowała Maja Więcławska, przedstawicielka placówki.

Kobiety modliły się na środku pociągu. Kobiety modliły się na środku pociągu. "Przed koronawirusem mają ubezpieczenie od Pani Bozi”Czytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda serialu znanego z TVN i Polsatu została zastrzelona we własnym domu. Porażające nagranie w sieci
  2. Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" został ojcem. Znamy płeć dziecka
  3. Nowe rozkłady jazdy autobusów po otwarciu metra na Woli. Co się zmieni?
  4. Mężczyzna zasnął na podłodze tramwaju. Po przyjeździe straży miejskiej okazało się, że to nie jedyne co zrobił
  5. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  6. Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty
Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Następny artykuł