Będą bojkotować sklepy i bazary, już skrzykują się w internecie. Powód jest zatrważający

Autor Alicja Guz - 8 Października 2020
sklepŹródło: Pixabay

Sklepy stały się kolejnym celem protestujących warszawiaków. Mieszkańcy stolicy mają już dość pandemii koronawirusa i ograniczeń, które narzuca na nich rząd. Teraz za cel obrali sobie sklepy i bazary. Czym zawiniły te miejsca, że tak bardzo naraziły się warszawiakom?

Sklepy podpadły warszawiakom

Sklepy spowodowały niezadowolenie warszawiaków. Pandemia koronawirusa daje się we znaki mieszkańcom stolicy. Jak podaje "Super Express", na jednej z grup na portalu społecznościowym użytkownik zaproponował bojkot w sklepach i na bazarach. - Prośba, by omijać szerokim łukiem stragany na bazarkach i sklepy - zaproponował mężczyzna cytowany przez dziennik.

Dzisiaj grzeje:
1. Szykujcie się na ogromne utrudnienia. Drogi będą zablokowane, ludzie wyjdą na ulice
2. Obniżyli im emerytury. W sądzie już ponad 25 tys. odwołań

3. Komunia święta na brudnych rękach. Skandal w Warszawie, ludziom puściły emocje

Skąd ten pomysł?

Mężczyzna swoim wpisem chciał zwrócić uwagę na wszystkich sprzedawców, którzy mimo zaleceń nie obsługują swoich klientów w maseczkach. - Sprzedawcy mają w nosie nasze zdrowie i obsługują bez maseczek lub z opuszczonymi z nochalem na wierzchu - tłumaczył. Pomysłodawca liczy, że presja społeczna wpłynie na zachowanie obsługi. - Mówicie im, dlaczego u nich nie kupujecie. Presja ma sens - cytuje mężczyznę "Super Express".

Co na to inni?

Członkowie grupy, na której pojawił się wpis, są jednak podzieli. - Dziś przez klientkę antycovidowke moja przyjaciółka wyładowała na kwarantannie, bo wczoraj przyszła do niej nie informując ze czeka na wynik testu, bo ona nie wierzy w epidemie. Dziś dostała dodatni... - przytoczył wypowiedź jedno z użytkowników "Super Express". - Maseczki nie pomagają w zwalczaniu pandemii - stwierdził ktoś inny.

Wypłynął na ryby, znajomi odnaleźli jego łódź i telefon. Gdzie jest 40-latek z Góry Kalwarii?Wypłynął na ryby, znajomi odnaleźli jego łódź i telefon. Gdzie jest 40-latek z Góry Kalwarii?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  2. Kierowco bardzo dobre wiadomości. Ceny paliw idą w dół. Czy to początek paliwowego eldorado?
  3. Stało się, właśnie potwierdzono. Spełnia się czarny scenariusz, będą spore zmiany. Polska z obostrzeniami
  4. Śmiertelny wypadek, nie żyje motorowerzysta. Sprawca uciekł, szuka go policja
  5. Jasnowidz Jackowski ostrzega: ten tydzień będzie kluczowy. Zapadnie nagła decyzja, zmieni losy Polaków
  6. Koronawirusa nawet 80 proc. z nas przechodzi bezobjawowo. Jak rozpoznać infekcję?
Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeMieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News