Popularna sieciówka wchodzi na polski rynek. Wkrótce otwarcie pierwszego sklepu, padła konkretna data

Autor - 4 Sierpnia 2020
Ssklep popularnej sieciówki otworzy się w WarszawieŹródło: Pixabay

Sklep Primark nareszcie w Polsce. Pierwszy sklep tej międzynarodowej marki odzieżowej pojawi się w Warszawie jeszcze w tym miesiącu. Klienci sklepu będą mogli zaopatrzyć się w nim w ubrania, obuwie, bieliznę, a nawet w akcesoria domowe. Sklep, który niebawem zostanie otwarty w warszawskiej galerii, stworzy 250 miejsc pracy.

Sklep popularnej sieciówki niebawem w Polsce

Sklep sieci Primark nareszcie w Polsce. Już 20 sierpnia o godzinie 10:00 w centrum handlowym Galeria Młociny zostanie otwarty pierwszy sklep popularnej sieciówki. Międzynarodowa marka reklamuje się hasłem "niesamowita moda w niesamowitych cenach". Warszawski sklep stworzy 250 miejsc pracy i zajmie 3 660 metrów kwadratowych powierzchni.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
2. Emerycie, jesteśmy pewni twojego uśmiechu. Znamy już kwotę kolejnej trzynastki, suma jest konkretna

Sklep Primark w Galerii Młociny

Sklep w Galerii Młociny będzie dwupiętrowy, a oprócz odzieży, obuwia i bielizny znajdziemy również akcesoria domowe. - Klienci będą mogli kupić w nim także produkty Primark wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu - czytamy w notatce prasowej sklepu.

Wi-Fi i środki dezynfekcji w sklepie

Sklep zadbał o wyposażenie, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Na odwiedzających sklep w Galerii Młociny czaka 30 kas oraz bezpłatne Wi-Fi. Dodatkowo klienci będą mieli zapewnione środki ochronne oraz wyznaczone naklejkami bezpieczne odległości, które mają zachęcić ich do trzymania dystansu społecznego.

Sklepy Primark

Sklep Primark jest międzynarodową siecią oferującą odzież, obuwie oraz akcesoria domowe. Firma została założona 1969 roku w Dublinie. Do tej pory Primark posiada ponad 380 sklepów w 12 krajach: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i Słowenii. Firma zatrudnia 70 000 osób.

Aktywiści na dachu ministerstwa, wywiesili ogromny baner. Protest Greenpeace w WarszawieAktywiści na dachu ministerstwa, wywiesili ogromny baner. Protest Greenpeace w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomości TVP upatrzyły kolejny obiekt ataków. Nawet po wyborach nie odpuszczają
  2. 500 plus przejdzie całkowitą zmianę? Wreszcie poznaliśmy prawdę, rodzice powinni się dowiedzieć
  3. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęgę
  4. Koronawirus na pływalni. Jeśli tam byłeś, koniecznie zgłoś się do sanepidu
  5. Minister zdrowia ostrzega Polaków. Żarty się skończyły, będą kontrole w sklepach
  6. GIS wydał ważny komunikat. Będą zmiany w organizacji wesel
  7. Tysiące Polaków w żałobie, śmierć nadeszła nagle. Dotarła do nas ogromnie bolesna wiadomość o śmierci zasłużonego Polaka
Kolejne podwyżki dla Polaków. Prawie każdy zapłaci dużo więcejKolejne podwyżki dla Polaków. Prawie każdy zapłaci dużo więcejCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News