Niewyobrażalny skandal w popularnej lodziarni. Lepiej uważajcie, konsekwencje mogą być straszne

Autor Mateusz Dolak - 5 Marca 2020
Incydent w lodziarni w Pruszkowie Źródło: Bożena

W sieci pojawiło się nagranie na którym widać incydent w lodziarni w Pruszkowie. Kobieta zarejestrowana na filmie najpierw próbuje lodów, potem oblizuje łyżeczkę i znowu nabiera na nią kolejną porcję. W dodatku częstuje drugą osobę, która stała za ladą. | www.wawainfo.pl - sprawdź najciekawsze informacje z Warszawy.

"Wszystko jedną łyżeczką"

Nagranie opublikowała Pani Bożena. "Grycan - Nowa Stacja - Pruszków. W dobie dzisiejszych wydarzeń i wirusów może warto byłoby jednak kontrolować kto i co robi za ladą. Koleżanka pracownika firmy Grycan wchodzi za ladę i dowolnie smakuje lody. Częstuje też koleżankę. Wszystko jedną łyżeczką i z głównego pojemnika. Dramat!” - napisała kobieta na stronach firm Grycan i Nowa Stacja Pruszków. Film natychmiast trafił na lokalne grupy, a w sieci zawrzało. O komentarz poprosiliśmy zarówno przedstawicieli centrum handlowego, jak i właściciela lodziarni.

Porażające odkrycie pod Garwolinem.  Martwy płód leżał za przystankiem, matka jest poszukiwanaPorażające odkrycie pod Garwolinem. Martwy płód leżał za przystankiem, matka jest poszukiwanaCzytaj dalej

Interwencja centrum handlowego

- Nowa Stacja uwrażliwiła wszystkich najemców do wyjątkowego zaostrzenia reguł sanitarnych. Serwis sprzątający ze zwiększoną częstotliwością sprząta i dezynfekuje sanitariaty oraz części wspólne. Wszyscy najemcy Nowej Stacji są zobowiązani do przestrzegania reguł Sanepidu. W kwestii dalszych informacji należy kontaktować się bezpośrednio z Grycanem. Niezwłocznie przekazaliśmy zgłoszenie do Grycana z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i wyciągnięcie stosownych konsekwencji w stosunku do odpowiedzialnych za tę sytuację pracowników - odpisała Anna Seroczyńska z biura marketingu centrum handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie.

Zutylizowano produkty

- Sytuacja jest absolutnie niezgodna z obowiązującymi w naszej sieci procedurami. Natychmiast po otrzymaniu sygnału w tej sprawie uruchomiliśmy działania wyjaśniające i naprawcze. Zutylizowaliśmy wszystkie produkty z którymi mogła mieć kontakt widoczna na filmie osoba. Produkty dostępne w lodziarnio-kawiarni są w pełni bezpieczne. Zachowanie pracowników, którzy dopuścili do tej sytuacji jest zdecydowanie naganne i w żadnym wypadku nie powinno mieć miejsca. Dlatego niezwłocznie po zbadaniu sprawy podjęliśmy decyzję o wyciągnięciu wobec nich surowych konsekwencji. Wykorzystując platformę online do komunikacji wewnętrznej przypomnieliśmy każdemu pracownikowi instrukcje dotyczące rygoru zachowania higieny na terenie zakładu i lodziarnio-kawiarni - czytamy w odpowiedzi na nasze pytania, podpisane przez biuro prasowe Grycan.

Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
  2. TVP w piękny sposób uhonoruje Pawła Królikowskiego. Znamy plan prezesa
  3. Rozbite ciężarówki, jedna osoba ranna. Poważny wypadek na trasie S2
  4. 16-latek biegł do autobusu, wszedł na jezdnię na czerwonym. Volkswagen nie wyhamował, doszło do zderzenia
  5. Ważna decyzja w związku z koronawirusem. Wyłączą przyciski w autobusach i tramwajach w Warszawie
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach
Rodzina, fani i przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Tłumy na pogrzebie uwielbianego aktoraRodzina, fani i przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Tłumy na pogrzebie uwielbianego aktoraCzytaj dalej

Następny artykuł