Skandal na urodzinach Dody? Zmiażdżyła na Instagramie warszawski klub

Autor redakcja Wawa Info - 17 Lutego 2020
Skandal na urodzinach DodyŹródło: Pixabay

W weekend Doda świętowała swoje urodziny. Gwiazda z tej okazji wystąpiła w jednym z warszawskich klubów. Dzień później na Instagramie zapowiedziała, że już więcej tam nie zaśpiewa. Dlaczego?

Dorota Rabczewska swoje 36. urodziny świętowała nie tylko w gronie najbliższych, ale także z fanami. W sobotę odbył się jej koncert w jednym z klubów w Śródmieściu. Wielbiciele artystki bawili się wśród jej hitów do rana. Doda wydawała się być zadowolona, a całą imprezę relacjonowała na Instagramie. Dzień później, na portalu społecznościowym umieściła jednak przeprosiny dla swoich fanów. "Przepraszam moich fanów za wczorajsze warunki na moim koncercie. Mimo że jest to klub moich przyjaciół. Albo może, zwłaszcza że jest to klub moich przyjaciół, powinnam w końcu powiedzieć to głośno. Jak to możliwe, że w tych czasach wszyscy palą w pomieszczeniu, w którym nie da się oddychać, a co dopiero śpiewać? Jak to możliwe, że nie jestem w stanie wziąć nawet jednego oddechu, by móc spędzić czas z moimi fanami czy dobrze się bawić na moich urodzinach? Smród we włosach i w ubraniach czuję do tej pory i ledwie mówię. Z całym szacunkiem, to mój ostatni występ w tym klubie" – napisała we wpisie, który umieściła na Insta Stories.

Tajemnicza palma w centrum Warszawy. Kto ją ustawił?Tajemnicza palma w centrum Warszawy. Kto ją ustawił?Czytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagłe informacje o córce Ewy Błaszczyk. Przełom po 18 latach
  2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek
  3. Miasto dopłaca do remontu domu. Podpowiadamy, jak pozyskać środki
  4. Pożar w kamienicy. Jedna osoba ranna
  5. Porwanie 10-letniego chłopca. Porywacz może być niebezpieczny, ucieka autem WN...
  6. BMW nie mogło przebić się przez korki. Dwa radiowozy eskortowały rodzącą kobietę
Gradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachGradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachCzytaj dalej


Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News