Piękny gest dla walczących z koronawirusem. Serca na wieżowcach poruszają naszych czytelników

Autor Mateusz Dolak - 20 Marca 2020
Serca na hotelach Źródło: WawaINFO materiały własne

Nasi czytelnicy wysyłają do nas wiadomości z pytaniami o serca na warszawskich wieżowcach. Okazuje się, że to piękna akcja zorgnizowana przez hotele, które znajdują się w stolicy.

Serca wsparcia

Od kilku dni światła w hotelach są zapalone tak, by razem tworzyły ogromne serce. Nietypowe iluminacje pojawiły się między innymi na budynkach: Novotel, Marriott czy Intercontinental. - To symboliczna akcja, która ma pokazać podziękowania za pracę służby medycznej i wszystkich ratowników, którzy walczą z koronawirusem. To także wsparcie dla osób, które w obliczu pandemii muszą przychodzić do pracy. My jesteśmy jedną z grup, które również pracują 24/7 - mówi Monika Mikulska-Guźniczak, PR & Marketing Manager Intercontinental Warszawa.

"Zostań w domu"

W wiadomościach na Facebooku docierają do nas liczne pochwały dla inicjatorów akcji. - To coś przepięknego, wspaniały gest, bardzo pokrzepiający - napisała pani Hanna. Z kolei w czwartek na PGE Stadionie Narodowym pojawiły się dwa napisy: "zostań w domu" oraz "Italy". "Walcząc z koronawirusem okażmy naszą solidarność z Włochami! Wiedzieliście, że we włoskim hymnie narodowym znajduje się odwołanie do Polski? Wesprzyjcie ich dziś swoimi myślami" - czytamy we wpisie na Facebookowym profilu stadionu.

Ratusz walczy z koronaferiami. Będzie zakaz spożywania alkoholu nad WisłąRatusz walczy z koronaferiami. Będzie zakaz spożywania alkoholu nad WisłąCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Zdradzała swojego męża. Przez nią i jej kochanka 2,5 tysiąca osób jest na kwarantannie z powodu koronawirusa
  3. Koronawirus w Warszawie. Będą duże zmiany w komunikacji miejskiej
  4. Tragedia pod Warszawą, cały dom płonął. Dwie osoby nie żyją
  5. Koronawirus w Polsce. Nie żyje 27-letnia kobieta. To już szósta ofiara
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany
Śnieżyca w WarszawieŚnieżyca w WarszawieCzytaj dalej
Następny artykuł