Porażające doniesienia sprzed Sejmu. Mężczyzna podpalił się przed budynkiem. Trwa akcja ratunkowa

Autor Mateusz Dolak - 16 Czerwca 2020
sejmŹródło: Wikipedia, By Piotr Waglowski (VaGla) http://www.vagla.pl - Praca własna, Domena publiczna

Mężczyzna podpalił się przed budynkiem Sejmu w Warszawie. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja i straż pożarna. Funkcjonariusze rzucili się mu na pomoc, ugasili go i przekazali pogotowiu ratunkowemu. Nie wiadomo w jakim stanie jest poszkodowany. Policja nie przekazuje szczegółów na temat jego stanu zdrowia.

Mężczyzna podpalił się przed Sejmem

O godzinie 13:45 przy pomniku AK na ulicy Matejki doszło do samopodpalenia. O sprawie jako pierwsza napisała Gazeta Wyborcza. Policja w rozmowie z wawainfo.pl potwierdza to zdarzenie. 48-letni mężczyzna przyszedł przed budynek Sejmu i nagle wylał na siebie łatwopalną substancję. Wszystko widzieli funkcjonariusze, którzy byli w pobliżu. - Policjanci w chwili, kiedy zobaczyli, że mężczyzna płonie wraz z przypadkowymi świadkami podbiegli do niego i zaczęli go gasić. Wezwali pogotowie ratunkowe i do czasu przyjazdu pogotowia zaopiekowali się mężczyzną - poinformował nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji. Poparzony mężczyzna był przytomny. Został zabrany do szpitala. Śledczy już zajęli się tą sprawą i będą wyjaśniali, dlaczego doszło do tego zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:
1. Tłumy rzucą się na Biedronkę. Arbuz, olej, delicje, mleko, soki za złotówkę
2. Wybrano najlepsze samochody 2020 roku. Jest sporo niespodzianek

Co wydarzyło się pod Sejmem?

Jak podaje Gazeta Wyborcza: "Przed pomnik AK przy ul. Matejki w okolicy budynku Sejmu czerwonym rowerem przyjechał mężczyzna. Podszedł do stojących w pobliżu dziennikarzy i spytał czy zajmują się dziennikarstwem śledczym. Według relacji świadków miał ze sobą teczkę nasączoną łatwopalną substancją. Odszedł w stronę pomnika i podpalił się".

Tragiczny wypadek pod Wołominem. Motocyklista zginął na miejscuTragiczny wypadek pod Wołominem. Motocyklista zginął na miejscuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się stało? Zaskakujące doniesienia o krewnym Jarosława Kaczyńskiego, ujawniono że utracił istotne stanowisko
  2. Świat futbolu pogrążył się w żałobie. Nie żyje jeden z byłych reprezentantów kraju, zmarł na straszną chorobę
  3. Taksówkarz potrącił 16-latka. Poważny wypadek na Pradze-Północ
  4. Zawalił się balkon nowego bloku. Przygnieciony mężczyzna trafił do szpitala
  5. Szkło w popularnym trunku. GIS pilnie apeluje o zwrot produktu
  6. Polacy dostają pilne SMS-y. Ministerstwo apeluje, koniec już za kilka dni
Koronawirus na Weselu i I Komunii. Sanepid szuka osób z objawamiKoronawirus na Weselu i I Komunii. Sanepid szuka osób z objawamiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News