Skandal w centrum Warszawy. Awantura z Kubą Wojewódzkim. Wszystko się nagrało

Autor - 16 Czerwca 2020
Kuba WojewódzkiŹródło: Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 17.10.2019

Super Exspress poinformował, że gwiazdor TVN Kuba Wojewódzki zaatakował fotografa. Jak podaje gazeta, dziennikarz prysnął fotografowi gazem pieprzowym w twarz. Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek 15 czerwca w godzinach wieczornych, kiedy Kuba Wojewódzki przyjechał do rozgłośni radiowej na Nowym Świecie, w której pracuje.

Kuba Wojewódzki zaatakował fotografa

Super Express przekazał, że znany dziennikarz i celebryta Kuba Wojewódzki zaatakował fotografa. Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek 15 czerwca w godzinach wieczornych. Jak podaje SE, o godzinie 19:20 przed rozgłośnią radiową na Nowym Świecie, w której pracuje Wojewódzki, pojawiła się Maryla Rodowicz. Czekało na nią trzech fotoreporterów, którzy robili zdjęcia artystce. Dwadzieścia minut później przyjechał Kuba Wojewódzki. -Wojewódzki szedł w naszym kierunku. Robiliśmy mu zdjęcia z odległości ok. 20 m. Myśleliśmy, że chce nam coś powiedzieć. W pewnym momencie wyciągnął z kieszeni gaz pieprzowy i prysnął koledze w twarz. To był celowy atak na nas - powiedział w rozmowie z Super Expressem jeden z fotografów będących na miejscu.

Dzisiaj grzeje:
1. Tłumy rzucą się na Biedronkę. Arbuz, olej, delicje, mleko, soki za złotówkę

2. Biedronka sprzedaje prawdziwe polskie smaki za grosze. Ale tylko przez trzy dni, warto się pośpieszyć

Celebryta użył gazu pieprzowego

Jak dodał rozmówca SE: „Kolega, który dostał w twarz, zaczął uciekać. Przewrócił się i rozwalił aparat fotograficzny”. Super Exspress poinformował, że poszkodowany fotograf miał rozbite kolano i spuchniętą od gazu twarz, z kolei pozostałym fotoreporterom udało się uciec. O całym zdarzeniu została zawiadomiona policja. - Spisali nasze zeznania i innych dwóch kobiet i odjechali. Powiedzieli, że jedyne, co możemy zrobić, to założyć dziennikarzowi sprawę w sądzie - powiedział informator SE.

Kuba Wojewódzki milczy

Super Exspress podaje, że na razie Kuba Wojewódzki nie odniósł się do tej sprawy. Gazeta nie otrzymała również komentarza od policji. Z kolei zaatakowany przez dziennikarza fotograf zastanawia się, czy skierować sprawę do sądu.

Zoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaZoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapytali Małgorzatę Trzaskowską o Agatę Dudę. Wbiła jej szpilę
  2. Fani martwią się o Annę Lewandowską. Zwrócili uwagę na jeden szczegół (FOTO)
  3. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Maszyna rolnicza przygniotła burmistrza. Nie żyje
  4. Tragiczne doniesienia z Mazowsza. Kobieta podczas spaceru znalazła ciało w Wiśle
  5. Pilne ostrzeżenia IMGW. Pogoda będzie niebezpieczna. Spodziewajcie się nawałnic
  6. 4-latek zmarł na ciężki nowotwór. 3 lata później jego mama dostała od niego porażającą wiadomość
Wychodził z metra i nagle się potknął. Nieszczęśliwy wypadek w metrze. Mężczyzna stracił przytomność, ma uraz głowyWychodził z metra i nagle się potknął. Nieszczęśliwy wypadek w metrze. Mężczyzna stracił przytomność, ma uraz głowyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News