Pilne: Byłeś na tej imprezie? Koniecznie zgłoś się do sanepidu

Autor Alicja Guz - 27 Lipca 2020
sanepidŹródło: Pixabay

Sanepid szuka uczestników zabawy. Na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sierpcu pojawił się komunikat. Sanepid poszukuje osób, które 18 lipca uczestniczyły w imprezie w klubie Explosion Borkowo. U jednej z osób potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2.

Sanepid szuka uczestników imprezy

Sanepid w Sierpcu poszukuje uczestników imprezy, która odbyła się 18 lipca w klubie Explosion Borkowo. "Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sierpcu informuje, że wpłynęło zawiadomienie dotyczące potwierdzenia zakażenia SARS-CoV-2 u osoby z powiatu mławskiego, która uczestniczyła w imprezie w klubie Explosion Borkowo, Borkowo Kościelne 36, 09-200 Sierpc, w dniu 18.07.2020 r." czytamy w komunikacie.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące fanów modliło się za niego. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze
2. Potężna ulewa na Mazowszu. Miejscowość dosłownie płynie, wszystko zalane
3. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł

Uczestnicy imprezy poszukiwani

W związku z wykryciem koronawirusa u jednej z osób sanepid apeluje: "zwracamy się z prośbą o zwrócenie uwagi na swój stan zdrowia oraz przekazywanie informacji dotyczących kontaktów z "Letnia Strefa Wita" w Borkowie drogą elektroniczną na adres: sierpc@psse.waw.pl".

Koronawirus w Sierpcu

Zgodnie z informacjami podanymi przez sanepid, na dzień 27 lipca w powiecie powiatu sierpeckim kwarantanna domową objętych jest 31 osób, a izolacja domową 32 osoby. Łącznie u 58 osób potwierdzono laboratoryjnie obecność koronawirusa. W powiecie sierpeckim odnotowano jeden zgon oraz 18 ozdrowieńców.

Koniec pobłażania? Ministerstwo Zdrowia mówi o wchodzeniu policji na wesela, będę kontrole i surowe kary?Koniec pobłażania? Ministerstwo Zdrowia mówi o wchodzeniu policji na wesela, będę kontrole i surowe kary?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil: „55 kg to górna granica wagi kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit, ohydne”
  2. Bohaterka "Nasz nowy dom" straciła wszystko. Motywacje sąsiada były straszniejsze, niż podejrzewaliśmy
  3. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje
  4. Tragedia w Pruszkowie. Podczas imprezy wyrzucili butelkę z okna na 3. piętrze. Trafili w starszą kobietę, jest w szpitalu
  5. Policja każe wszystkim opuścić mieszkania jutro o 6 rano. Będzie ogromna akcja, przyjadą saperzy
  6. Zbliża się nagła zmiana pogody. Będzie mocno uciążliwa dla wszystkich
  7. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat ws. noszenia maseczek
Przechodzień spojrzał, co wyrosło na trawniku i od razu wezwał służby. Złapali się za głowy widząc, z czym mają do czynieniaPrzechodzień spojrzał, co wyrosło na trawniku i od razu wezwał służby. Złapali się za głowy widząc, z czym mają do czynieniaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News