Pilny apel sanepidu, dwóch pasażerów autobusu miało koronawirusa. Reszta pilnie poszukiwana

Autor redakcja Wawa Info - 15 Sierpnia 2020
Sanepid szuka pasażerówŹródło: wawainfo.pl

Sanepid wydał pilny apel. Dwóch pasażerów autobusu było zakażonych koronawirusem. Teraz reszta osób jadących w tym samym czasie jest pilnie poszukiwana.

Sanepid poszukuje pasażerów autobusu

Sanepid właśnie zaapelował do wszystkich mieszkańców Mławy, którzy jechali autobusem linii 1. Jak się okazało, koronawirusa stwierdzono u mężczyzny, który miał wszystkie charakterystyczne objawy. Potem w Ciechanowie testy wykonano jego żonie, u której również stwierdzono zakażenie. Niestety, kobieta nie podejrzewała u siebie choroby i regularnie jeździła komunikacją miejską, a konkretnie autobusem linii 1 Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Zapewnia, że zawsze miała na sobie maseczkę ochronną.

Dzisiaj grzeje:
1. Zaczęło się. Tłumy nagle wyszły na ulice, ludzie nie wytrzymali. Na miejscu jest ogrom policji
2. Sensacja w Australii. Rekin zaatakował jego żonę, więc rzucił się na niego z pięściami

Inni pasażerowie proszeni o kontakt

Mimo zapewnień kobiety o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas jazdy, sanepid prosi wszystkich, którzy w ostatnim czasie również korzystali ze wspomnianego autobusu o kontakt.

- Proszę o telefoniczne (tel. 23 654 35 73) zgłaszanie się do PSSE w Mławie osób, które w okresie od 3 do 7 sierpnia w godzinach pomiędzy 13:28 a 13:42 korzystały z linii nr 1 MKM pomiędzy przystankami od ulicy Zuzanny Morawskiej do przystanku przy kościele na Wólce - ogłoszono.

Koronawirus w Polsce

W ostatnich dniach można było zaobserwować wiele nowych przypadków zachorowań na koronawirusa. Tym bardziej ważne jest, aby wszyscy, którzy mogli mieć styczność z zakażoną osobą, faktycznie zwrócili się do sanepidu. Im szybciej tym lepiej, dla własnego dobra lepiej zawczasu wykryć zagrożenie. Nawet jeśli nie obserwuje się u siebie żadnych objawów typowych dla Covid-19 warto poinformować Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną o zaistniałej sytuacji.


Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News