Zdemolował auto, uciekał przed policją. Powód był zdumiewający

Autor Alicja Guz - 17 Maja 2020
samochódŹródło: Pixabay

Policjanci z Wesołej otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy, ponieważ jej były partner demolował jej auto. Po zatrzymaniu okazało się, że to nie jedyne przestępstwo jakiego się dopuścił. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Uszkodzony samochód

Policjanci z Wesołej otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu. Pod numer alarmowy zadzwoniła poszkodowana, która widziała, jak jakiś mężczyzna uderzał i kopał w jej renault. - Kiedy funkcjonariusze dojeżdżali pod wskazany adres, zauważyli oddalającego się w pośpiechu mężczyznę, podjęli pościg - informuje nadkom. Joanna Węgrzyniak, Oficer Prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagły zwrot w sprawie noszenia maseczek. Szumowski zmienia zdanie
2. Już jutro kierowców czekają wielkie zmiany. Dotyczą rządowych restrykcji

Frustrację wyładował na aucie

Funkcjonariusze policji zatrzymali 35-letniego obywatela Gruzji, który okazał się byłym partnerem poszkodowanej kobiety. Z jego zeznań wynika, że uszkodził reflektor, tylną klapę, zderzak, i drzwi w pojeździe, ponieważ kobieta nie chciała się z nim już spotykać. Straty oszacowano na 3 tys. złotych.

Nie jedynie przewinienie

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnej celi. W trakcie prowadzonych czynności policjanci z Wesołej ujawnili również, że Gruzin posługuje się sfałszowaną kartą pobytu. - 35-latek przyznał, że faktycznie kupił tę kartę od nieznajomej osoby - informuje nadkom. Joanna Węgrzyniak. - Na podstawie zgromadzonych dowodów śledczy przedstawili zatrzymanemu 2 zarzuty - dodaje.

Po kilkunastu miesiącach zadzwonił na policję. Znęcał się nad nim synPo kilkunastu miesiącach zadzwonił na policję. Znęcał się nad nim synCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzisiaj wszyscy czekali na wiadomości Ministerstwa Zdrowia. W końcu się pojawiły, są kolejne ofiary epidemii w Polsce
  2. Polski gwiazdor zaręczył się z miss. Jego przyszła żona wygląda obłędnie (FOTO)
  3. Znamy wyniki rekrutacji do przedszkoli. Co z dziećmi, które się nie dostały?
  4. Trzeci etap luzowania obostrzeń. Ile osób będzie mogło przebywać w pojazdach komunikacji miejskiej?
  5. Restauracje i kawiarnie znów otwarte. Trzeba będzie nosić w nich maseczki?
  6. Wiadomości TVP złamały wczoraj przepisy? Bulwersujące fragmenty programu
Mali bohaterowie z Warszawy. Uratowali 3-letniego chłopca, liczyły się sekundyMali bohaterowie z Warszawy. Uratowali 3-letniego chłopca, liczyły się sekundyCzytaj dalej

Następny artykuł