Rozpędzone auto wjechało w dzieci na pasach. Dwie ofiary uderzyły o jezdnię, trafiły do szpitala

Autor Aleksandra Olbryt - 16 Sierpnia 2020
samochódŹródło: strazmiejska.waw.pl

Samochód, którym kierował młody mężczyzna, potrącił na przejściu dla pieszych dwoje dzieci. Chwilę wcześniej radiowóz straży miejskiej zatrzymał się przed tuż przed pasami, dokładnie naprzeciwko. 22-latek kierujący fordem mondeo nie zdążył, w efekcie czego potrącił w chłopca i dziewczynkę, którzy znaleźli się na przejściu. Poszkodowane dzieci zostały zabrane do szpitala.

Samochód potrącił dzieci

Samochód, którym poruszali się strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego, zatrzymał się, by przepuścić parę osób czekających przed przejściem dla pieszych. Był to późny wieczór, wtorek 11 sierpnia, aleja Komisji Edukacji Narodowej. Radiowóz zatrzymał się na wysokości ulicy Dzwonniczej, zauważając stojącą na wysepce grupę dzieci i dorosłych chcących przejść przez jezdnię. Nagle funkcjonariusze dostrzegli zbliżający się do przejścia samochód z przeciwnej strony. Auto nie zatrzymało się przed przejściem,na którym niestety znajdowało się już dwoje dzieci.

Dzisiaj grzeje:
1. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
2. Krewny przeleje ci pieniądze, a fiskus naliczy podatek. Absurdalny przepis wścieka nawet sądy

Za kierownicą młody mężczyzna

Chłopiec i dziewczynka zostali potrąceni. Strażnicy natychmiast wezwali na miejsce wypadku pogotowie ratunkowe, policję. Do przyjazdu karetek funkcjonariusze udzielali przedmedycznej pomocy poszkodowanym maluchom. Wylegitymowali także 22-letniego kierowcę forda mondeo. Kilkanaście minut później poszkodowane dzieci zostały zabrane do szpitala.

Pilny apel sanepidu, dwóch pasażerów autobusu miało koronawirusa. Reszta pilnie poszukiwanaPilny apel sanepidu, dwóch pasażerów autobusu miało koronawirusa. Reszta pilnie poszukiwanaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bezpośrednia opinia pójdzie w pięty Jackowi Kurskiemu? Byłemu szefowi z TVP puściły nerwy
  2. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
  3. Rozpędzone auto wjechało w dzieci na pasach. Dwie ofiary uderzyły o jezdnię, trafiły do szpitala
  4. Marsz zorganizowany przez środowiska narodowe przeszedł ulicami Warszawy. Organizatorzy ominęli sądowy zakaz
  5. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  6. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
Krzysztof Jackowski nie mógł czekać ani chwili dłużej. Musiał przekazać smutną wiadomośćKrzysztof Jackowski nie mógł czekać ani chwili dłużej. Musiał przekazać smutną wiadomośćCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News