Po Warszawie od rana jeździ samochód nadający komunikat. O co chodzi?

Autor Aleksandra Olbryt - 1 Listopada 2020
samochodŹródło: Wawa Info

Od kilku dni po Warszawie jeździ samochód, z którego można usłyszeć nietypowy komunikat. Czytelnicy pytają, czego dotyczy.

Jan Śpiewak zraniony podczas wczorajszych protestów przez nacjonalistów. Jan Śpiewak zraniony podczas wczorajszych protestów przez nacjonalistów. "Nie damy się zastraszyć"Czytaj dalej

Po Warszawie jeździ samochód, nadaje komunikat

Jak sygnalizują nasi czytelnicy, po Warszawie od rana jeździ samochód i nadaje komunikat. Z megafonu można usłyszeć "Agata, odezwij się”. Jest to wyraźna aluzja do pierwszej damy, której wielu Polaków zarzuca milczenie w obliczu ważnych wydarzeń. Kabaret Ani Mru-Mru stworzył i opublikował mema z podobiznami Kingi i Agaty Dudy, podpisując go krótko: „Ani Mru-Mru”.

Pierwsza dama ma wątpliwości

- Stawiam pytanie, czy każdy jest zdolny do heroizmu i czy kobiety muszą być zmuszone do heroizmu. Mam tutaj wątpliwości - powiedziała na antenie Polsat News Agata Kornhauser-Duda, odnosząc się do decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. Była to jedyna jak dotąd wypowiedź pierwszej damy nawiązująca do orzeczenia TK z 22 października. Agata Kornhauser-Duda podkreśliła także, że sama nie wyobraża sobie usunięcia ciąży, nawet w sytuacji zagrożenia.

Teraz: wywołują Teraz: wywołują "Dziady" z okien przy Mickiewicza. Zagra m.in. Katarzyna WarnkeCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News