Ciężarówka zderzyła się z BMW. Dzień bez samochodu na S8 z gigantycznym korkiem

Autor Aleksandra Olbryt - 22 Września 2020
Z ostatniej chwiliŹródło: Wawa Info

S8: przy ulicy Maczka, na przedłużeniu ul. Powązkowskiej w kierunku Marek doszło do wypadku. O godzinie 12:30 samochód marki BMW zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba z bmw została zabrana do szpitala.

S8: BMW zderzyło się z ciężarówką

S8, ulica Maczka, kierunek Marki. - O godzinie 12:30 wpłynęło do nas zgłoszenie, że samochód ciężarowy zderzył się z osobowym marki BMW. Na miejscu pojawiły się służby. Przed chwilą otrzymałem informację, że jedna osoba z bmw została zabrana do szpitala. Trwają czynności policji, pojazdy tarasują przejazd, powodując utrudnienia w ruchu. Potrwają one jeszcze co najmniej kilkadziesiąt minut - przekazał nam po godzinie 14:00 mł. asp. Rafał Rutkowski z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dzisiaj grzeje:
1. Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii
2. Wielu kierowców będzie musiało wymienić swoje prawo jazdy. Muszą być też gotowi na opłatę
3. 14-letni Wiktor rzucił się pod metro. Matka chłopca przerwała milczenie. Historia wywołuje płacz i łzy

Trzęsienie ziemi w Legii. Będą bardzo duże zmiany, zwolnili trenera klubuTrzęsienie ziemi w Legii. Będą bardzo duże zmiany, zwolnili trenera klubuCzytaj dalej

Straż też interweniowała

- Interweniowaliśmy na miejscu zdarzenia, wysłaliśmy dwa zastępy. Na szczęście wypadek nie okazał się poważny, była to raczej spora stłuczka powodująca dyskomfort kierowców i utrudnienia w ruchu. Widzieliśmy, jak jedna osoba z bmw była opatrywana i badana przez zespół pogotowia ratunkowego - relacjonował asp. sztab. Łukasz Płaskociński z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy.

GDKKiA ostrzega przed utrudnieniami

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała, że utrudnienia związane ze zdarzeniem drogowym powinny zakończyć się około godziny 16:00. Zablokowane są dwa pasy ruchu.

Młodzi mężczyźni nie mieli szans, auto stanęło w ogniu. Spłonęli żywcemMłodzi mężczyźni nie mieli szans, auto stanęło w ogniu. Spłonęli żywcemCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne wiadomości o Stanisławie Celińskiej. Przyjaciółka niestety potwierdziła
  2. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem
  3. Z ostatniej chwili: autobus staranował siedem samochodów. Ranne dziecko, ogromne utrudnienia
  4. Prognozy nie pozostawiają złudzeń, za chwilę będzie gorąco jak w środku lata. W Polskę uderzy zwrotnikowy żar
  5. Pilne: uczniowie jutro nie pójdą do szkoły. Dyrekcja przed chwilą potwierdziła. Zajęć w SP nr 5 w Ząbkach nie będzie
  6. Ziemkiewicz odkrywa prawdziwą twarz TVP Info. Nie chodzi o fake newsy, tylko cenzurę
Zobaczyli pociętą i zakrwawioną kobietę. Nie czekali ani chwili, chodziło o jej życieZobaczyli pociętą i zakrwawioną kobietę. Nie czekali ani chwili, chodziło o jej życieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News