Mężczyzna z Warszawy złowił ogromną rybę. Wooow

Autor - 28 Sierpnia 2020
ryba w WiśleŹródło: Pixabay

Ryba, która złowił Warszawiak w Wiśle w Krakowie była ogromna. Choć na początku nic nie wskazywało na to, że połów zakończył się sukcesem. To Pan Krzysztof dzięki pomocy kolegi wyciągnął z wody prawdziwego potwora morskiego. Gigantyczny sum miał ponad dwa metry.

Ryba była przeogromna

Ryba w Wiśle jak potwór z Loch Ness. Jak opowiada Pan Krzysztof przez pierwsze 3,5 godziny ryby nawet nie brały - Przez ten czas widzieliśmy na ekranach echosond kilka dwumetrowych sumów! Serio, nie ściemniam - zapewnia wędkarz. Warszawiak z początku próbował złowić suma na żywca, niestety bez skutku, następnie rzucał woblerami, ponownie bez sukcesu. Co innego z rosówką. W końcu udało się złowić ogromną rybę.

Dzisiaj grzeje:
1. Niespodziewana decyzja Kościoła, trzeba się dostosować. Obejmie także księży
2. Zatankowała auto i wpadła. Grozi jej teraz 8 lat więzienia

Ogromna ryba w Wiśle

Pan Krzysztof pochwalił się swoim imponującym osiągnięciem. Udało mu się złowić suma, który miał ponad dwa metry, a dokładnie 215 centymetrów. Facebookowiczów zachwyciła ryba i jej niecodzienne gabaryty. Warto wspomnieć, że złowiony przez wędkarza sum jest najdłuższą rybą, jaką udało mu się dotychczas złapać.

Źródło: kamilwalicki.pl

Trzymał w ręku zdumiewający przedmiot i niszczył wszystko na swojej drodze. Nietypowa interwencja policjiTrzymał w ręku zdumiewający przedmiot i niszczył wszystko na swojej drodze. Nietypowa interwencja policjiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?
  2. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju
  3. Klamka zapadła, Rafał Trzaskowski podjął decyzję. Zapowiedział ważny ruch
  4. Niewiarygodna prawda o Krystynie Pawłowicz wyszła na jaw. Niejeden smalił do niej cholewki
  5. Przykre wiadomości z Mazowsza, jest źle. Strefa czerwona i żółta w województwie
  6. Niebywałe rewelacje o matce Kaczyńskich po latach ujawnione przez "SE". Nigdy wcześniej nieznana historia
Stało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerzaStało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerzaCzytaj dalej

Następny artykuł