Rozbite ciężarówki, jedna osoba ranna. Poważny wypadek na trasie S2

Autor Mateusz Dolak - 5 Marca 2020
Wypadek na S2Źródło: OSP Raszyn

Wypadek na trasie S2 na wysokości miejscowości Opacz-Kolonia. Zderzyły się dwie ciężarówki. Jedna osoba została ranna. | www.wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy.

Kierowca w szpitalu

Do zdarzenia doszło około godziny 9. Pojazdy prawdopodobnie najechały na siebie. Kierowca jednej z ciężarówek trafił do szpitala. Jak informowała GDDKiA, początkowo zablokowane były trzy pasy ruchu w kierunku węzła Konotopa. Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczali miejsce wypadku i udrożnili drogę, na którą wysypała się część ładunku.

Porażające odkrycie pod Garwolinem. Martwy płód leżał za przystankiem, matka jest poszukiwanaPorażające odkrycie pod Garwolinem. Martwy płód leżał za przystankiem, matka jest poszukiwanaCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 16-latek biegł do autobusu, wszedł na jezdnię na czerwonym. Volkswagen nie wyhamował, doszło do zderzenia
  2. Ważna decyzja w związku z koronawirusem. Wyłączą przyciski w autobusach i tramwajach w Warszawie
  3. Akcja ratunkowa na Modlińskiej. Ciężarówka potrąciła pieszego na przejściu
  4. Atak nożownika w Brwinowie. 22-latek walczy o życie w szpitalu
  5. Koronawirus w Polsce. Ćwiczenia na Mazowszu, szpitale szykują polowe izby przyjęć
Rodzina, fani i przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Tłumy na pogrzebie uwielbianego aktoraRodzina, fani i przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Tłumy na pogrzebie uwielbianego aktoraCzytaj dalej

Następny artykuł