Rowerzyści jechali trasą S7 nad morze. Ich podróż zakończyła się inaczej niż planowali

Autor - 6 Sierpnia 2020
Rowerzyści na ekspresówceŹródło: Pixabay

Rowerzyści postanowili zorganizować sobie przejażdżkę z Warszawy do Władysławowa. Czterech młodych mężczyzn chciało dostać się nad morze rowerami i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zamiast ścieżką rowerową czy lasem poruszali się droga ekspresową. Rowerzystów z ekspresówki ściągnęła policja. Na pamiątkę wakacyjnej podróży, każdy z nich otrzymał mandat karny.

Rowerzyści na ekspresówce

Rowerzyści jechali ekspresówką nad morze. W środę około północy oficer dyżurny komendy policji w Nidzicy otrzymał zgłoszenie, że kilka osób porusza się rowerami na drodze ekspresowej S7. - Według zgłoszenia rowerzyści przemieszczali się od strony Mławy w kierunku Nidzicy - wyjaśnia sierż. Alicja Pepłowska z Komendy Powiatowa Policji w Nidzicy.

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus na stadionie. Treningi i mecze zawieszone
2. Wchodzi nowa opłata. Rachunki w górę o 107 zł

Rowerzyści jechali S7

Funkcjonariusze z policji ruchu drogowego potwierdzili zgłoszenie. Na wysokości Węzła Powierż, zatrzymali czterech młodych mężczyzn, jadących rowerami. Kierowcy jednośladów tłumaczyli mundurowym, że wybrali się rowerami z Warszawy do Władysławowa.

Rowerzyści mieli po 18-lat

Rowerzystami, którzy podróżowali S7, okazali się 18-latkami z Warszawy oraz Piaseczna. - Wakacyjna wycieczka rowerowa skończyła się dla każdego z nich mandatem karnym. Następnie policjanci skierowali rowerzystów na drogę serwisową, którą dalej mogli jechać do celu - poinformowała sierż. Alicja Pepłowska.

To już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić planyTo już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić planyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowa, rewolucyjna zmiana w Banku Pekao. Przyda się szczególnie w czasie wakacji, klienci już mogą korzystać
  2. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne
  3. Poważny wypadek w Warszawie. Kobieta spadła z kładki na jezdnię
  4. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  5. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
  6. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe faktyMłoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe faktyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News