Mieszkaniec zauważył, co się dzieje i doniósł na rodziców 2-latka. Interweniowała policja

Autor Aleksandra Olbryt - 22 Lipca 2020
dzieckoŹródło: pixabay (autor: cherylholt)

Rodzina z Płocka zachowała się wyjątkowo lekkomyślnie. Małżeństwo było pijane, mając pod opieką dwuletniego synka. Straż Miejska w Płocku otrzymała zgłoszenie, dzięki któremu najpewniej udało się uniknąć tragedii. Zdarzenie miało miejsce wczoraj wieczorem.

Rodzina z Płocka - dwuletnie dziecko narażone na niebezpieczeństwo

Rodzina zamieszkująca przy jednej z ulic w Płocku wykazała się brakiem odpowiedzialności. We wtorek 21 lipca patrol Straży Miejskiej w Płocku, pełniący służbę w rejonie ulicy Kochanowskiego, otrzymał zgłoszenie od przechodnia alarmujące, że na jednej z ławek przy tej ulicy siedzą trzy osoby będące pod wpływem alkoholu. Nie byłoby to aż tak szokujące, gdyby obok nich nie stał wózek z dwuletnim dzieckiem.

Dzisiaj grzeje:
1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Kobieta pokazała sąsiadom swój paragon ze sklepu. W sieci zawrzało
3. Waloryzacja 2021: Wiemy, jakie będą podwyżki. Najwyższe od 10 lat

Interwencja Straży Miejskiej

Według informacji portalu PetroNews, który powołuje się na słowa st. insp. Jolanty Głowackiej, patrol SM natychmiast udał się na miejsce interwencji. Okazało się, że we wskazanym miejscu faktycznie przebywa nietrzeźwe małżeństwo, a wraz z nim - ich dwuletni synek. Parze towarzyszył znajomy, troje dorosłych to mieszkańcy Kochanowskiego. Zgodnie z procedurą, na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji. Po zbadaniu stanu trzeźwości obojga rodziców okazało się, że 33-letnia matka miała w organizmie 2 promile alkoholu, natomiast 37-letni ojciec 1,7 promila.

Kto zgubił telefon? Czyja to komórka?Kto zgubił telefon? Czyja to komórka?Czytaj dalej

Matka dostała torsji, co z dzieckiem?

Jak relacjonowała st. insp. Głowacka, kobieta miała bardzo duże trudności z utrzymaniem równowagi, nie potrafiła też odpowiadać na zadawane jej pytania. W pewnym momencie zaczęła skarżyć się na silne bóle brzucha, dostała torsji. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Jolanta Głowacka powiedziała PetroNews, że podczas prowadzonej interwencji dwuletnie dziecko przebywało w wózku, było spokojne i wyglądało na zadbane. Chłopczykiem, za zgodą ojca, zaopiekowała się sąsiadka.

Widzisz pijanych rodziców z dzieckiem? Dzwoń na Policję lub Straż Miejską!

Pamiętajmy, że pijani rodzice zawsze stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia dziecka, które znajduje się pod ich opieką. Opiekunowie nie mogą sprawować odpowiedzialnej kurateli nad maluchem, jeśli znajdują się pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek innych substancji odurzających. Jeśli będziemy kiedykolwiek świadkami podobnej sytuacji, nie wahajmy się powiadomić o tym Straż Miejską lub Policję.

Musieli działać błyskawicznie, walczyli o jej życie. Dramatyczna akcja nad wodąMusieli działać błyskawicznie, walczyli o jej życie. Dramatyczna akcja nad wodąCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wcześnie wpadła w nałóg, nie słuchała się rodziców. Stryj nie chciał, aby Marta Kaczyńska zdradzała tajemnice
  2. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość
  3. Padły strzały w Warszawie. Co tam się dzieje?
  4. Spojrzeli na rów i się zatrzymali. Nie zauważył zagrożenia, nie żyje. Tragedia
  5. Z ostatniej chwili: na miejscu pojawili się ludzie w kombinezonach, doszło do niebezpiecznej sytuacji
  6. Nagła wiadomość. Kolosalna zmiana dla milionów Polaków, wszystko już na dniach
Porażające wiadomości ze wschodu Polski. Ogromna tragedia, nie żyje mężczyznaPorażające wiadomości ze wschodu Polski. Ogromna tragedia, nie żyje mężczyznaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News