Drogowcy wkroczą na Wawer. Będą utrudnienia i objazdy

Autor Julian Bakuła - 4 Czerwca 2020
Roboty drogowe w WawrzeŹródło: Pixabay

Na Wawrze powstaje nowy węzeł drogowy w pobliżu PKP Miedzeszyn. Ponadto remontowany będzie Wał Miedzeszyński. Przełoży się to na spore utrudnienia komunikacyjne. Kierowcy będą musieli używać objazdów.

Nowy węzeł komunikacyjny

Na Wawrze powstaje nowy węzeł drogowy. W okolicach stacji kolejowej PKP Miedzeszyn ul. Patriotów skomunikowana zostanie z Południową Obwodnicą Warszawy. Przyszły trakt pobiegnie pod jezdnią i torami, gdzie już teraz wydrążono tzw. wannę szczelną, mającą pomieścić nową trasę. Od środy (03.06) w ramach objazdu wykorzystywany jest świeżo oddany do użytku wiadukt w ciągu ul. Zabawnej.

Dzisiaj grzeje:
1. Oszuści znaleźli nową metodę. Uwaga, z kont bankowych giną pieniądze
2. Wziąłeś 5 tys. zł pożyczki z tarczy antykryzysowej? Nastąpiły zmiany, o których musisz wiedzieć

Wał Miedzeszyński

To nie jedyne prace drogowe w tym rejonie. Przeobrażenia przejdzie także ul. Wał Miedzeszyński. Przebudowywany będzie fragment ulicy łączący się z obwodnicą. W związku z tym od soboty (06.06) do poniedziałku (08.06) nieprzejezdny będzie wlot ul. Trat Lubelski dochodzący do skrzyżowania z ul. Wał Miedzeszyński. Objazd - przeznaczony również dla autobusów 142, 702 i N72 - pobiegnie ulicą Skalnicową. Umożliwi to drogowcom wyłożenie do końca asfaltu na wschodniej części ronda na skrzyżowaniu Wału z Traktem.

Wał Miedzeszyński, Wawer

Biskupi wydali ważny komunikat. Koniec tradycji. W tym roku zmieni się wiele w Boże CiałoBiskupi wydali ważny komunikat. Koniec tradycji. W tym roku zmieni się wiele w Boże CiałoCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przenigdy nie wyrzucaj szypułek od truskawek. Można je wykorzystać w spektakularny sposób, niesamowity efekt
  2. PZPN nagle wydał ważne oświadczenie. Właśnie poznaliśmy nowego mistrza Polski, zwyciężyły w Ekstraklasie kobiecej
  3. Włamanie roku w Warszawie. Mężczyźni wdarli się do domu i urządzili libację
  4. WHO podało do wiadomości najnowszy wynik badań. Naukowcy są pewni: maseczki faktycznie działają
  5. Znasz ich? Natychmiast zgłoś się na policję. Są pilnie poszukiwani
  6. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba
Skandal w Warszawie. W nocy zrobili tak samo jak w USA. Pomnik wielkiego Polaka zdewastowanySkandal w Warszawie. W nocy zrobili tak samo jak w USA. Pomnik wielkiego Polaka zdewastowanyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News