RMF FM: Trzaskowski zgodził się ubiegać o fotel prezydenta Polski

Autor Mateusz Dolak - 14 Maja 2020
Rafał TrzaskowskiŹródło: UM Warszawa

Dziennikarze RMF FM podali, że będzie zmiana kandydata Platformy Obywatelskiej w wyborach prezydenckich. Małgorzatę Kidawę-Błońską prawdopodobnie zastąpi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje ze stolicy.

Rafał Trzaskowski kandydatem na prezydenta?

W piątek o godzinie 10 zbierze się zarząd Platformy Obywatelskiej podczas której decyzja ma zostać ogłoszona formalnie. RMF FM twierdzi, że nowym kandydatem PO na prezydenta prawdopodobnie będzie Rafał Trzaskowski. "On już zgodził ubiegać się o urząd prezydenta - dziennikarze RMF FM tę informację w kilku źródłach" - czytamy na rmf24.pl.

Czy będzie klimatyzacja w komunikacji w lecie? ZTM wydał jasne stanowiskoCzy będzie klimatyzacja w komunikacji w lecie? ZTM wydał jasne stanowiskoCzytaj dalej

Trzaskowski zmienił zdanie?

Dzień wcześniej podczas konferencji prasowej prezydent Warszawy pytany był o jego możliwą kandydaturę na stanowisko prezydenta Polski. Zapytany przez dziennikarza o to, czy dopuszcza możliwość wystartowania w wyborach prezydenckich odparł: - Ja się zajmuje Warszawą. Jak Państwo widzą, naprawdę tej pracy jest dużo. Właściwie od rana do wieczora. Jasno też wypowiedział się w tej sprawie przewodniczący naszej partii, kto jest kandydatem na prezydenta. Małgorzata Kidawa-Błońska.

Dzisiaj grzeje:
1. Złodzieje ukradli samochód ratownikowi LPR. W środku był sprzęt, bez którego nie może latać
2. Bon turystyczny 1000 plus na wakacje. Wiadomo już kto może go dostać, uprawnionych aż 60 proc. polskich pracowników

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. W Polsce padł właśnie rekord
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Kobieta kupiła świnię, chciała trzymać ją w domu. Teraz będzie miała duże kłopoty
  4. Ogromny pożar pod Warszawą. Cały dom spłonął, nie żyje mężczyzna
  5. Dramat mieszkańców, windy jeżdżą jak chcą. Co tam się wydarzyło?
  6. Kidawa-Błońska wycofuje kandydaturę z wyborów prezydenckich. Co się stało?
Salony kosmetyczne i fryzjerskie będą otwarte. Nowe zasady, z którymi trzeba się zapoznaćSalony kosmetyczne i fryzjerskie będą otwarte. Nowe zasady, z którymi trzeba się zapoznaćCzytaj dalej

Następny artykuł