Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość

Autor Mateusz Dolak - 12 Maja 2020
premierŹródło: KPRM

Jutro odbędzie się kolejna konferencja rządu podczas której ogłoszone zostanie zniesienie kolejnych obostrzeń. Według dziennikarzy RMF FM do tramwajów i autobusów wejdzie 2-3 razy więcej pasażerów niż dziś. Otwarte zostaną też zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, bary, kawiarnie oraz restauracje.

Zmiany w obostrzeniach

Jak podaje radio, w środę rząd ma ogłosić otwarcie od poniedziałku barów, restauracji i kawiarni, ale tylko w części ogródkowej i tylko z obsługą kelnerską. Na portalu rmf24.pl czytamy, że w ogródkach będą musiały być oddalone od siebie o dwa metry, a ten wymóg ma być rygorystycznie przestrzegany. RMF FM podaje również, że 18 maja mają zostać otwarte zakłady fryzjerskie i kosmetyczne.

Kolejny zakaz zostanie przedłużony do odwołania? Młodzi ludzie będą wściekliKolejny zakaz zostanie przedłużony do odwołania? Młodzi ludzie będą wściekliCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystko ma się zacząć już na dniach. Wizja Jackowskiego załamała wiele osób
  2. Polska mistrzyni była na skraju. Myślała o samobójstwie. Prawda powiedziana po latach może łamać serce
  3. Urzędnik doręczy karty do głosowania? Nowy projekt ustawy budzi kontrowersje
  4. Porażające, wszedł na 260-metrowy dźwig bo chciał zrobić zdjęcie. Teraz może trafić za kratki
  5. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
  6. Ujawniono szczegóły relacji żony Szumowskiego z aferzystą. Wszystko wyszło na jaw
Zaginęła pół roku temu. 17-letnia Wiktoria odnalazła się z 45-latkiem. Mężczyzna usłyszał zarzutyZaginęła pół roku temu. 17-letnia Wiktoria odnalazła się z 45-latkiem. Mężczyzna usłyszał zarzutyCzytaj dalej

Następny artykuł