Wypadek rządowej limuzyny. Jest kara

Autor Karolina Kraushar - 24 Sierpnia 2020
RMF FM poinformowało zdarzeniuŹródło: antykorupcja.gov.pl

RMF FM poinformowało właśnie o niecodziennym zdarzeniu. Chodzi o zdarzenie drogowe z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa. Do kolizji doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców na trasie S8. Jak udało się ustalić dziennikarzowi stacji, autem podróżował polityk, który był pracownikiem Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

RMF FM poinformowało zdarzeniu

RMF FM przekazało, że samochód Służby Ochrony Państwa brał udział w kolizji, do której doszło na trasie S8. W limuzynie, która uczestniczyła w zdarzeniu drogowym, znajdował się były wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.

Dzisiaj grzeje:
1. Rafał Trzaskowski zabrał głos w przykrej sprawie. "Zabrnęliśmy do miejsca, z którego musimy zawrócić"
2. 5 tys. zł kary za jeden błąd. Przepisy się zaostrzają, lepiej się nie narazić

Limuzyna SOP

Limuzyna Służby Ochrony Państwa wyjeżdżała właśnie z Augustowa na drogę S8, w pewnej chwili kierowca innego samochodu włączał się do ruchu, jednak nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywanego manewru. Pojazd, którym poruszał się Zieliński, w chwili kolizji nie miał włączonych sygnałów uprzywilejowania. Kierowca, który spowodował zdarzenie drogowe, przyznał się do spowodowania kolizji i otrzymał mandat karny w wysokości 220 złotych.

Nikt nie ucierpiał

W wyniku zdarzenia z udziałem limuzyny SOP nikt nie został ranny. Dziennikarz RFM FM ustalił, że Zieliński korzystał z samochodu SOP, ponieważ w dalszym ciągu ma ochronę oraz służbowy samochód z czasów, kiedy były wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji. Choć polityk odszedł z resortu w listopadzie 2019 roku, nadal posiada wymienione uprzywilejowania.

Niepokojące informacje zza wschodniej granicy. Znana polityk zarażona koronawirusemNiepokojące informacje zza wschodniej granicy. Znana polityk zarażona koronawirusemCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujące słowa Daniela Martyniuka. "Zniszczyć rząd". Ujawniamy, dlaczego tak powiedział
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Ogromna zmiana w Polsce już dziś. Odczują ją wszyscy
  4. Kompletny chaos w Polsce, nie wiadomo co robić. Zacznie się już 1 września
  5. Centrum Warszawy można nie poznać. Niektórzy będą zdumieni
  6. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość, śmierć nadeszła niespodziewanie. Gwiazdor miał tylko 38 lat
Trzeba będzie zapłacić nawet miliony złotych kary. Minister chce bardzo poważnych zmianTrzeba będzie zapłacić nawet miliony złotych kary. Minister chce bardzo poważnych zmianCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News