Znany youtuber oczernił popularną restaurację. Właściciele zmasakrowali go nagraniem z monitoringu

Autor Natalia Godek - 18 Grudnia 2020
Restauracja FenicjaŹródło: facebook.com/RestauracjeFenicja

Znany wśród nastolatków youtuber wybrał się ze znajomymi do restauracji. Po wizycie opublikował materiał, na którym twierdził, że czas oczekiwania na posiłki był długi oraz że znaleziono w nich włos. Restauracja w odpowiedzi opublikowała nagrania z kamer, które nie potwierdzają jego wersji.

“Najgorszy dzień życia”

13 października do libańskiej restauracji “Fenicja” przy ulicy Świętokrzyskiej 32 przyszedł youtuber Kamerzysta oraz jego znajomi. Trzy dni później na jego kanale pojawił się materiał pod tytułem “Przeżyliśmy najgorszy dzień życia”, który ma ponad 765 tysięcy wyświetleń. W filmiku pojawił się wątek z wizyty w restauracji.

Już przed wejściem do lokalu ekipa znajomych nie była w dobrym humorze - Pogoda, deszcz, klimat, atmosfera - wszystko jest dzisiaj takie, za przeproszeniem zj***ne. Dzisiaj to sami siebie dobijamy. Jesteśmy pod najgorzej ocenianą restauracją. I najgorzej wygląda, po prostu melina - wymieniali się uwagami.

Film z restauracji

Po wybraniu miejsca jeden z bohaterów zastanawiał się - Jak myślisz, co jest najbardziej bezpieczne? Żeby się nie potruć i żeby też tego dużo nie było, ale żebym po prostu zjadł sam z siebie i żeby nikt mnie do tego nie musiał zmuszać. (...) Mam się poświęcić i postarać i może wziąć coś lepszego i się zaskoczyć czy może wziąć coś bezpieczniejszego, jakąś opcję i zjeść mniej? -.

- Pani kelnerka powiedziała, że czas realizacji zamówienia to jest około 15 - 20 minut. Do tej pory minęła jakaś godzina, wydaje mi się, może troszeczkę z hakiem - słyszymy w materiale.

Awantura wśród sprzedawców choinek. Jeden z nich użył piły motorowejAwantura wśród sprzedawców choinek. Jeden z nich użył piły motorowejCzytaj dalej

Po otrzymaniu dań nastolatkowie spędzili dłuższą chwilę na komentowaniu ich wyglądu. - To wygląda jakby ktoś się ze... Gdzie ty mnie przyprowadziłeś, normalnie ktoś mi na... na talerz - mówili. Po jakimś czasie jeden z chłopaków wyjął włos ze swojego posiłku.

Restauracja ujawnia prawdę

15 grudnia na facebookowym profilu restauracji “Fenicja” pojawił się materiał, w którym możemy zobaczyć odpowiedź na materiał Kamerzysty.Filmik zawiera także nagrania z monitoringu znajdującego się wewnątrz restauracji. Z nagrania wynika, że kelnerka przyjęła od nastolatków zamówienie o godzinie 15:53, a posiłki przyniosła o godzinie 16:20. Oznacza to, że znajomi czekali na swoje dania 27 minut.

Następnie na nagraniach możemy dostrzec, że włos, który rzekomo miał być znaleziony w daniu, został tam uprzednio włożony przez jednego z chłopców. - Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości na temat naszej restauracji, które mogły się pojawić po obejrzeniu filmu “Kamusia”. Zachęcamy, aby w przyszłości #wspieraćgastro #anierozpieprzać - podała restauracja.

- Smutna sprawa, że w dobie kryzysu znajdują się osoby próbujące jeszcze bardziej dopiec drugiemu, zamiast się wspierać. Nie szanujemy takiego zachowania, a kłamstwo ma krótkie nogi! Wstyd, chłopaku, że oglądający Cię uczą się od takiego antyautorytetu, jakim się stajesz. - czytamy na oficjalnym profilu restauracji.

źródła: wawainfo.pl
zdjęcie główne: nagranie z monitoringu

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News