Bródno 1000 lat temu. Rekonstrukcja 3D zapiera dech w piersiach

Autor Alicja Guz - 8 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: You Tube

Mateusz Osiadacz archeolog wczesnego średniowiecza, geodeta oraz grafik komputerowy podjął się stworzenia trójwymiarowej rekonstrukcji cyfrowej grodziska Bródno Stare, które 1000 lat temu znajdowało się na terenie dzisiejszego Lasku Bródnowskiego. Premiera dzieła miała miejsce 4 lipca w Parku Bródnowskim. Film jest również dostępny w internecie.

Jak wyglądało Bródno 1000 lat temu?

Jak wyglądało Bródno 1000 lat temu? Zbadania tego tematu podjął się Mateusz Osiadacz archeolog wczesnego średniowiecza, geodeta oraz grafik komputerowy. Stworzył on trójwymiarową rekonstrukcję cyfrową grodziska Bródno Stare, które niegdyś znajdowało się na terenie dzisiejszego Lasku Bródnowskiego.

Dzisiaj grzeje:
1. Tragiczny finał pożaru. Porażające odkrycie strażaków
2. Dodatkowe prawie 13 tys. zł do emerytury już pewne. Jest podpis prezydenta, zyska ponad 70 tys. osób

Rekonstrukcja 3D Bródna

Trójwymiarowa rekonstrukcja cyfrowa to 7,5-minutowy film z odtworzonym z najdrobniejszymi szczegółami (według obecnej wiedzy archeologiczne) grodziskiem Bródno Stare i otaczającą go osadą. Autorem filmu jest Mateusz Osiadach, a narratorem Filip Kosior, lektor i aktor teatralny.

Film o Bródnie dostępny w sieci

Film będący trójwymiarową rekonstrukcją cyfrową grodziska Bródno Stare może zobaczyć każdy. Dostępny jest w sieci na stronie www.3d4history.com.

Podano najnowsze fakty w sprawie kierowcy autobusu. Rzucają nowe światło na sprawęPodano najnowsze fakty w sprawie kierowcy autobusu. Rzucają nowe światło na sprawęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zadziwiające plany akcji służb. Szczegóły fikcyjnego "porwania" Andrzeja Dudy trafiły do sieci
  2. Polscy skoczkowie rozebrali się i pokazali muskuły. Największe wrażenie zrobił Piotr Żyła (FOTO)
  3. Strażnicy zrywali plakaty wyborcze. Straż Miejska tłumaczy
  4. Koronawirus na Pierwszej Komunii Świętej. Zarażeni goście
  5. 80 autobusów nie wyjechało na ulice Warszawy. Kontrole wszystkich kierowców w stolicy
  6. Aktorka hitowego serialu znanego z TVP nie żyje? Porażające doniesienia, policja szuka ciała w jeziorze
Dostawca jedzenia szarżował po ulicy. Potrącił małą dziewczynkę na rowerzeDostawca jedzenia szarżował po ulicy. Potrącił małą dziewczynkę na rowerzeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News