Redaktorzy WawaINFO

Aleksandra Olbryt redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Aleksandra Olbryt

Aleksandra Olbryt od "zawsze" pisze i czyta w ponadprzeciętnych ilościach. W redakcji Wawa Info zdobywa pierwsze dziennikarskie szlify. Jest studentką europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim i autorką bloga "Między słowami".

Alicja Guz redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Alicja Guz

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublinie.

Amelia Kordecka redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Amelia Kordecka

Amelia Kordecka

Grupa Iberion redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Grupa Iberion

Grupa Iberion

Karolina Kraushar redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Karolina Kraushar

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwielbia zaskakującą oraz malowniczą Pragę-Północ. Karolina interesuje się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności kinematografią dokumentalną, literaturą faktu oraz komiksami non-fiction.

Karolina Rabczak redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Karolina Rabczak

Karolina Rabczak

Karolina Sarniewicz redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Karolina Sarniewicz

Karolina Sarniewicz to doświadczona dziennikarka. Wcześniej współpracowała z Polską The Times, Wirtualną Polską, Radiem Zet i Polską Agencją Prasową. Wydała także książkę “Zróbmy raban” w wydawnictwie Znak. Z wykształcenia jest filologiem włoskim. Zawodowo zajmuje się również tłumaczeniami i nauczaniem języka włoskiego.

Mateusz Dolak redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Mateusz Dolak

Mateusz Dolak do Wawa Info trafił z Super Expressu. Wcześniej - przez dwa lata pisał dla portalu tvn24.pl i tvnwarszawa.pl. Jest miłośnikiem stolicy, którą zna jak własną kieszeń. Stara się zagłębiać w sprawy i problemy mieszkańców. Swoją przygodę z mediami zaczął jeszcze w liceum, kiedy współpracował z lokalnym radiem i telewizją. Potem przez rok przygotowywał reportaże dla radia Freee.

Mateusz Kobyłka redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Mateusz Kobyłka

Nazywam się Mateusz Kobyłka i jestem redaktorem strony Wawa Info. Ukończyłem archeologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zdobywałem w portalach studenckich, skupiających się na lokalnym życiu kulturalnym i najważniejszych wydarzeniach w mieście. W Warszawie mieszkam od dwóch lat. Decyzji o przeprowadzce do stolicy nie żałowałem ani chwili. To tutaj poczułem wiatr w żaglach, a wielkomiejskie życie świetnie oddziałuje na kreatywność i rozwój moich pasji.

redakcja Wawa Info redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

redakcja Wawa Info

Konto redakcji Wawa Info

Sara Osiecka redakcja Najnowsze informacje z miasta Warszawa

Sara Osiecka

Zajmuję się tematami społecznymi oraz celebryckimi. Jestem absolwentką dziennikarstwa i filologii polskiej na Uniwersytecie Wawrszawskim. Interesuje się literaturą, show-biznesem i psychologią