Rafał Trzaskowski przekazał radosną informację. Są powody do świętowania

Autor Aleksandra Olbryt - 13 Sierpnia 2020
Rafał TrzaskowskiŹródło: um.warszawa.pl

Rafał Trzaskowski za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się z mieszkańcami Warszawy wyjątkowo dobrą wiadomością. Tego typu newsy z pewnością podnoszą na duchu. Wpis umieszczony na facebookowym profilu prezydenta stolicy otrzymał ponad 6 tysięcy polubień i prawie 300 udostępnień.

Rafał Trzaskowski przedstawił Kapitana z Innej Bajki

Rafał Trzaskowski umieścił na swoim profilu w serwisie Facebook zdjęcie starszego, eleganckiego mężczyzny, uśmiechającego się serdecznie z pokładu dryfującego statku. Fotografia została opatrzona podpisem: "Oto kapitan kursującego po Wiśle statku Inna Bajka, Stanisław Całczyński. Kapitan i załoga z fundacji Wisła Warszawie przy wsparciu pasażerów i policji rzecznej uratowali ostatnio człowieka, który spadł do rzeki z mostu Świętokrzyskiego. Miasto Stołeczne Warszawa dziękuje za Wasze bohaterstwo! :)"

Dzisiaj grzeje:
1. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
2. Wiek emerytalny do zmiany. Polacy powiedzieli, czego chcą, teraz czas na ruch polityków

Wszyscy kochają pana Stanisława

Z oficjalnego fanpage'u projektu m.st. Warszawy "Dzielnica Wisła" dodano pod zdjęciem komentarz: "Dzielnica Wisła i jej dzielni ludzie! Tym większa duma i podziw, że królestwem Pana Stanisławie jest Port Czerniakowski, którym na co dzień się opiekuje. Miasto Stołeczne Warszawa ma swoich bohaterów! Dziękujemy i do zobaczenia na Wiśle i w bosmanacie!". Po podziękowaniach ze strony Trzaskowskiego na pana Stanisława Całczyńskiego sypie się grad pochwał, gratulacji i zachwytów.

Wybrano najlepszą atrakcję turystyczną Mazowsza. Wybór może zdumiewaćWybrano najlepszą atrakcję turystyczną Mazowsza. Wybór może zdumiewaćCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już za kilka godzin. Polacy muszą mieć się na baczności, synoptycy ostrzegają przed zagrożeniem
  2. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
  3. Rafał Trzaskowski właśnie potwierdził. Niebawem się zacznie, wielu nie będzie zadowolonych
  4. Klamka zapadła, nie było odwrotu. Niebezpieczeństwo było zbyt duże
  5. Uwaga, żółty alarm dla połowy kraju. Zagrożenie zdrowia i życia, sytuacja jest poważna
  6. Czeka nas najdłuższy weekend bez handlu? Tak, to prawda
Niebo nad Warszawą nabierze kolorów. Wyjątkowe wydarzenie, zaskoczy wiele osóbNiebo nad Warszawą nabierze kolorów. Wyjątkowe wydarzenie, zaskoczy wiele osóbCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News